Opinie o PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o. w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis

Widzę, że wszystkie negatywne treści, które nie pasują szanownej szefowej są skrupulatnie usuwane. Praca może byłaby dobra gdyby firmę prowadziła osoba nadająca się do tego. Jeśli takie stanowisko zajmuje osoba, która nie jest do tego kompletnie przygotowana i ma jakieś swoje wewnętrzne kompleksy, które rzutują na kontakt z pracownikami. Bardzo współczuję osobom pracującym w tej firmie.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o.?

Alina Nowy wpis

Tak sa organizowane i jest zawsze bardzo wesolo :)

Mateusz Nowy wpis

@alina a w jakich godzinach pracujecie ?

Hej, czy w firmie PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Tak kazda przepracowana godzina jest platna i 30 platnej przerwy

@Alina

30 min

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Ruby on Rails Developer (junior+) w firmie PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Ktoś

Heja mam pytanko czy mogę dostać numer do szefowej lub do firmy mam parę pytań odnośnie pracy. :)

@Ktoś

mozej jej chetnie wyslac meila na info@ppmeurope.pl

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o.?

Alina

co dokladnie masz na mysli z tymi narzedziami pracy?

Ciekawe dlaczego w każdej opinii jest coś o "szefowej"

Mak

Szczerze nie polecam nikomu pracy w tej „firmie”. Wszędzie panuje brud, widać ze nikt tam nie sprząta. Po kuchni i hali lata pełno much, które siadają na ciele. Pani kierownik czepia się dosłownie o wszystko. Jeżeli chcesz jej się przypodobać musisz palić papierosy i bardzo szybko wykonywać swoją prace, w przeciwnym razie zacznie się z ciebie śmiać za plecami. Wyładowuje swoje problemy na pracownikach, (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Mak

Szanuję oczywiście Twoje zdanie. Ale właściwie nie wspomniałeś nic na temat ogólnych warunków pracy w PPM Print and Packaging Manufactory, a takie informacje są mi teraz bardzo potrzebne. Co z zarobkami? Można powiedzieć, że są one na zadowalającym poziomie?

Praca jest ok, zarobki satysfakcjonujące, szefowa sympatyczna, nie ma problemów z kontaktem z innymi pracownikami firmy. Godziny pracy mi akurat bardzo odpowiadają, stawka jest ok, mogę tylko polecić pracę tutaj :) Pozdrawiam.

maniek

Pracuję w PPM dłuższy czas, dobre godziny pracy i pensja, nie ma co narzekać. Organizacja pracy bardzo mi się podoba. Jest tu dość sporo pracowników i jak ktoś nowy nie wie co i jak to zawsze ktoś pomaga.

Anon777

Zacząłem tutaj pracę ponad miesiąc temu i postanowiłem podzielić się opinią. Generalnie to od samego początku czuć wsparcie współpracowników, nie ma kolesiostwa i potrafią pomóc każdemu nowemu. Pani, która jest szefową wydaje się być w porządku, nie spotkałem się z sytuacją by była dla kogoś niemiła. Pierwsza wypłata była na czas, na pewno zabawię tu dłużej bo bo firma wydaje się być w porządku.

Baśka

Nie mogę narzekać. Współpracownicy sympatyczni, szefowa pomocna ogólnie atmosfera bardzo na plus. Na wypłatę też nie można narzekać.

Julita

Wypłata bardzo zadowalająca, atmosfera przyjazna a szefowa pomocna i miła. Póki co nie mam na co narzekać.

Sedi

No zobaczymy jak to będzie dalej, na początku jest ok. Szefostwo dobrze nastawione, a co do warunków pracy to starają się ich dotrzymywać w pełni.

Aspin

Dobre miejsce do rozwoju zawodowego. Płaca ok, tak jak i warunki.

Pracuje od pół roku, świetna ekipa, znakomita atmosfera, polecam każdemu :)

Magda

Pracuję tu już jakiś czas i nie mogę powiedzieć złego słowa. Pracownicy bardzo zgrani i pomocni. Szefowa sympatyczna, zawsze służy pomocą. Godziny pracy bardzo ok.

Według mnie jest tutaj wszystko na dobrym poziomie. Dobra organizacja pracy, szefowa przyjemna babka :) inni pracownicy naprawdę w porzadku

Joanna

Bardzo miła atmosfera w pracy i sympatyczna szefowa. Pracuję tu od trzech miesięcy i jestem bardzo zadowolona.

Jalka

Jak do tej pory firma działa tak jak być powinno. Stabilne warunki zatrudnienia, pomocni pracownicy i od początku udało mi się zgrać z innymi. Wypłata na czas i odpowiadające mi godziny pracy. Jestem zadowolona ;)

Zostaw merytoryczną opinię o PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Pomorska 141
    70-813 Szczecin

PPM Print and Packaging Manufactory Sp. z o.o.