Opinie o kruk.pl - W.KRUK S.A. w Kraków

W.KRUK to więcej niż tylko biżuteria. To marzenia kobiet i mężczyzn od 1840 roku. Jeśli tak, jak my wierzysz w nieprzemijające piękno, pasjonują Cię sztuka jubilerska i zegarki, posiadasz wewnętrzną motywację i kreatywność, chęć do pracy i wrodzony optymizm, dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy do wymiany opinii, dyskusji oraz śledzenia ofert pracy w W.KRUK.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W.KRUK S.A. w Kraków

Katarzyna

To co piszesz to są mocne zarzuty... Co tam się takiego dzieje? Ten kierownik to wszystkich tak traktuje, czy tylko niektórych?

Obecna

Witajcie,pracuje od 3 lat,w branży jubilerskiej od 15. Firma jest ok. Wymagania są wszędzie, procedury i plany także, wszystko jest jasne i określone.Wynagrodzenie oczywiście mogłoby być lepsze, ale jest stabilnie. Plany są do zrealizowania,więc może 2 miesiące w roku były bez premii. Jeśli ktoś lubi biżuterię i zegarki, lubi się rozwijać to polecam ????

Wojciech
@Obecna

".Wynagrodzenie oczywiście mogłoby być lepsze, ale jest stabilnie." - konkrety proszę ;) Ile jest podstawy i jakie premie można zgarnąć?

Merol
@Wojciech

Usuną i tak jak się poda takie info niestety

Roman
@Merol

E tam. Nie usuną. To podaj chociaż orientacyjne widełki. Tak, żeby mieć z grubsza info ile płacą. Możesz? ;)

Beata
@Obecna

A jak wygląda rekrutacja? Ze względu na długoletnie działanie na rynku pewnie mają sporo wymagania.

haha
@Beata

Rekrutacja? haha ! biorą każdego bo nikt tam nie chce pracować , zresztą hr w tej firmie to jakiś żart bez kwalifikacji ;)

TZP
@haha

Hr rzadko rekrutuje samodzielnie, przynajmniej w kontekscie salonów. Prosze nie siac dezinformacji.

Roman
@TZP

To znaczy, że mają firmę zewnętrzna, która rekrutuje pracowników? Czy całe zatrudnienie odbywa się przez agencje? Bo wtedy trzeba zwykle pracować na zleceniu, a to mało korzystne. Napiszesz jak jest?

@Roman

Tak, przez agencje.

@Obecna

Czy Firma przyjmuję pracowników którzy kiedyś pracowali dla W.Kruk chodzi o pracę w Salonie

Obecna
@Obecna

Aktualizacja,nadal pracuję, we wszystkie miesiące w 2022 roku wypracowaliśmy premię,w większości 100% planu, żal mi tych którym się nie udało i rozumiem że są rozżaleni, powodzenia w 2023!

Dramat

Firma tragiczna. Podwyżki dają tylko dlatego, że wzrasta najniższa krajowa, ale żeby nie być stratnym to zabiorą ci procent od utargu i inne dodatki, czyli 100 zł za brylanty i 200zł za ilość sprzedanych sztuk. Zamiast docenić, pracowników, bo gdyby nie sprzedawca, to by nie było tej firmy. Hodują tanią siłę robiczą...za (usunięte przez administratora), a wymogi....parametry, koszyki, tajemniczy klient musi być perfect. Zero motywacji. Centrala na pewno ma podwyżki, ale komuś trzeba zabrać, żeby komuś dać. Jak działania rządzących w naszym kraju.

Poli
@Dramat

Tak, zabiorą co mogą. Na moim aneksie było 100zł tych mniej niż powinno. Suma sumarum wychodzi na to że dzięki tym którzy dostali mniejszą kwotę w aneksie w grudniu były te paczki śmiechu warte. Nie liczcie że firma da wam coś w zwyczajnym odruchu serca. Teraz czekam aż premia będzie zawsze wyliczana jak w grudniu i będą normalne relacje między koleżankami w pracy. Dotychczasowy system premiowy tylko powoduje waśnie w z zespołach. Kiedy będzie uwzględnienie premii na cały zespół z podziałem na stanowiska to będzie się każdemu lepiej pracowało.

@Dramat

Poli

Tak, a paczki to żenada. Już by sobie darowali. Wstyd

Mirek
@Lala

A ty już się podpisujesz jako Poli? Jakiś wysyp troli?

@Poli

Matko co to za firma jednak potwierdza się to co słyszałem miałem składać CV ale po tym jaką opinię ma ta korporacja rezygnuję.

Katarzyna
@Poli

A możesz napisać co dali w tych paczkach? Kilka osób pisało o zmianach w wynagradzaniu - napiszesz co ty sądzisz o tym? Faktycznie zabrali prowizje a podnieśli podstawę?

@Katarzyna

Dali w paczkach kawę, herbatę i czekoladki Mercie. Zabrali prowizję za sprzedaż brylantów oraz ilosc sztuk na paragon.

Ann
@Rozczarowana

Warszawa Galeria, zero profitów i wyzysk.

Iw
@Ann

Wyzysk w każdym Salonie koniec tego rzucam tę pseudo karierę w tym bałaganie życzę powodzenia tym mądralom funkcyjnym dalej niech się uśmiechają i piją sobie kawki układy układy i tyle już i tak opinię mają bardzo złe szukajcie sobie naiwniaków

Klient 4000

Złodziejska firma - W. Kruk bezczelnie (usunięte przez administratora) pracowników w przypadku niedoboru towarów ujawnionego podczas inwentaryzacji. Jednym słowem, gdy ginie biżuteria (kradzież, zgubienie etc.), to pracownicy zostają obciążeni kosztami. Czy firma nie powinna ubezpieczać swoich towarów na wypadek takich sytuacji? Pewnie powinna. Ale lepiej i taniej jest gnębić pracowników.

Analityk Danych

Nie dostałem pracy

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Rozczarowana

Chciałabym każdemu kto szuka opinii o tej firmie powiedzieć - idź dalej, nie trać swojego czasu. Mam spore doświadczenie w handlu, musiałam zmienić pracę przez pandemię. Jestem dobrym pracownikiem, wyrabiam targety, nie chodzę na zwolnienia mam dobry kontakt z kierownikiem i załogą. Co dostałam od tej firmy : podwyżka do najniższej krajowej i marna premia. Jeśli przez rok robisz swoje plany nawet nie licz na podwyżkę bo firma ich po prostu nie daje, kwota 100 zł brutto to nie jest podwyżka. Idź do Lidla lub biedronki tam się napracujesz ale i kasa nest lepsza, pozdrawiam

Misia
@Rozczarowana

Tak zgadzam się z tym co napisałaś na końcu i dodam że to co zarobicie więcej w Biedronce i Lidlu to odkładajcie sobie na spacjalistow. Chyba liczycie się z tym że od ciężkiej pracy fizycznej nabawicie się schorzeń kręgosłupa i różnych zwyrodnień. Ale najlepiej narzekać jak to mamy się źle. A swoją drogą skoro pracę zmieniłaś z powodu pandemi to jakiej podwyżki oczekiwałaś po tak krótkim czasie 500zl? Bądźmy poważni i nie stawiajmy się ponad resztę bo pewnie najdłuższa stażem nie jesteś.

@Rozczarowana

Cześć, a ile wynosi premia, o której wspomniałaś? Za co się ją dostaje i jak wyglądają targety, które trzeba wyrabiać w W.KRUK? Czy jest to trudne i jest duża presja na wyniki?

@Misia

Cóż realnia w tej firmie są niestety smutne, pracowałam z pełnym zaangażowaniem w rok zrobiłam prawie milion dla tej firmy, moje przeciętne miesieczne wynagrodzenie to mniej niż trzy tysiące, sprzedając pierscionek za 70k masz nadzieję na premie. Niestety, możesz ich sprzedać w roku i 10 a nic dobrego z tego nie masz. Nie dostałam obiecanej podwyżki, więc odeszłam od tego czasu wzrosła rotacja pracowników i po mnie rekrutacja była przeprowadzana już 5 razy, więc chyba czas aby firma zmieniła tok myślenia bo czasami warto docenić dobrego pracownika- widać w tabelce kto robi kasę i wyniki. Szkolenie pracownika który nie ma doświadczenia niestety trwa, czasami cierpi z tego powodu cały zespół bo nie robisz 80%. Uważam że nic tak nie motywuje jak wynagrodzenie ???? znalazłam pracodawcę który dba o mnie i wie, że dzięki temu daje z siebie i 200% bo warto. Ps. Życzę tobie żebyś nigdy nie myślała że nie zasługujesz nawet na 500zl podwyżki.

Sylwia
@Rozczarowana

No nie brzmi to najlepiej co piszesz. A to czy w ciągu swojej pracy miałaś jakiekolwiek podwyżki czy nie? Kojarzysz co ile tam wynagrodzenie wzrasta?

@Rozczarowana

Gdzie przeszłaś? Jesteś zadowolona?

Zgzadzam się !

?

Firm(usunięte przez administratora) pieniędzy na święta zero ,paczek dla dzieci.A zarobki w grudniu niższe niż w normalnym miesięcu.Az nie chcę się przychodzić do pracy zero motywacji.

@0

To prawda. Do salonu w którym pracuje przesłali świąteczną paczkę w postaci - kawy, herbaty i czekoladek. Premia świąteczna jest dzielona na cały zespół która de facto premią nie jest bo takie zarobki są w innych firmach normalnym wynagrodzeniem bez np "bicia się" o klienta, 11 godzinnej pracy czy grudniowego zapierniczu i braku czasu, aby podrapać się w nos. Jest dużo wymagań od firmy oraz odpowiedzialności, ale firma nic nie daje w zamian. Nawet stroje do pracy musisz kupić za swoje pieniądze bo nawet tego nie masz zapewnionego. Jest to mega słabe i demotywujące bo nawet nie jesteś doceniony za starania. Dostajesz tzw ochłapy :/

@0

Proponuję zostać w domu i lepić pierogi albo moczyć mak na Święta a nie wylewać Swoje żale które i tak nikogo nie obchodzą a zwłaszcza prezesa i pozostałej świty

Zgadza się !

Rozczarowana

Wczoraj otrzymaliśmy grudniową premie która jest śmiechu warta. Pracuje w handlu ponad 10 lat. W biżuterii 3 lata ( w 2 różnych firmach). Teraz pracuje w tej formie w salonie niższej kategorii w Warszawie, ale mimo tego wyrobiliśmy ponad 100%. Każda z nas równo zapierniczała w grudniu starając się. W imię czego? To nie jest premia tylko normalna pensja np w innych firmach (nawet nie związanych z branżą handlową). Uważam, że to jest mocno krzywdzące ze strony firmy dla nas pracowników. Grudzień jest trudnym miesiącem w handlu w biżuterii który wymaga poświęcenia, ale w innych firmach jubilerskich było warte te poświęcenie min ze względu na fajną premię. Jestem mega rozczarowana i zażenowana tym faktem. Przykre że tak jest w niektórych firmach.

Ona

Bo to święta prawda

100% prawdy

Zaciekawiona

Z tego co mi wiadomo to teraz podstawa wynosi 3400 brutto + premie. Czy jest to prawda, że pensje są aż tak kiepskie? Nawet w Rolexie? No i słyszałam, że jest sprzedaż indywidualna? Jak wygląda praca w salonach w Warszawie? Mam możliwość pracy w tej firmie i nie wiem czy się zgodzić bo z rozmowy wyszło, że jest wszystko dobrze i nie ma czym się martwić.

Mirek
@Zaciekawiona

W Warszawce i tak wyższa podstawa niż w pozostałych regionach.

Zaciekawioma
@Mirek

A coś więcej?

@Mirek

A warunki? Raczej identyczne czy w której strefie można byłoby ewentualnie bardziej narzekać?

Z
@Zaciekawiona

Pensje śmiechu warte w grudniu nawet nie dadzą zarobić .Budżety grudniowe z kosmosu za pierdziel trzeba przychodzić nawet jak jesteś chory.A kasa jak w normalnym miesiącu albo nawet niższa.Spadam z tej firmy bo tracę zdrowie.Kase zarobią Ci na górze l a zwykły pracownik (usunięte przez administratora)

@Zaciekawiona

Tak, pensje są kiepskie, najnizsza krajowa + premia. wiecej juz sie zarobi w Lidlu

Sylwia

Tak musicie lecieć do Lidla. Zachowujecie się tak jak by tylko jedna osoba była stratna przez nowe zmiany. Jest nas więcej i nie robimy rozgłosu o to co się dzieje. Doświadcza tego każda osoba pracująca tutaj. A praca w Lidlu nie jest łatwa miła i przyjemna dostajecie wynagrodzenie za dźwiganie. Chcecie dźwigać i pracować w brudzie. Tak, potwierdzam Lidla na was czeka.

@Sylwia

Pewnie pracownik wysoko postawiony to pisze. Zarobki dramat, wykorzystywanie.

Parobek

Firma WKruk która zawsze kopie leżącego !!! Inflacja a firma WKruk zabiera pieniądze ludziom którzy pracują na na nich , moje pytanie sobie ile zabraliście ??? Macie wyniki kosztem waszej pracy ?czy kosztem tych którym zabieracie pieniądze ??? Mam nadzieje ze nadejdzie czas ze osoba z pomysłem motywacyjnym pracownika stanie za ladą w centrum handlowym przy wejściach 200-300 klientów dziennie i bedzie sprzedawać sznureczki za 99 zł i się uśmiechać przez cały dzień i obsłuży tajemniczego klienta za te pieniądze .!!!!!

beti

Brak indywidualnego podejścia do klienta ze strony kierownika salonu

Zaciekawiona

A jak jest ze zwolnieniami lekarskimi? Można isc czy musisz przychodzić chora do pracy?

Z

Chora do pracy

Wiktoria

ktoś tu wizę pytał o zwolnienia ale widzę bez odzewu... ja to chcę podpyta wstępnie czy coś w związku z nowym rokiem ulega tu zmianie. wprowadzają coś nowego? do tego ciekawa bym była aktualnych zniżek pracowniczych, które w ofercie mają wypisane. Wiadomo jak w tym roku będą się rozkładały?

KK

7 lat pracy z czego pierwsze 6 dla super kierowniczki a ostatni rok dla wariatki- po zmianie sklepu na inny "lepszy " . Praca stabilna ale średnio dochodowa . Nikomu nie polecam, są lepiej płatne i mniej stresujące miejsca do pracy.

@KK

A jakie zarobki po tych 7 latach?

@Zaciekawiona

to średnio dochodowa zastanawia... a tu są w ogóle podwyżki stażowe lub jakiekolwiek? ta stabilność mnie zastanawia, tzn., że ludzie częściej decydują się na odejście niż druga strona?

Joachim

Uwaga na ogłoszenie: Pracownik Techniczny do Komornik. Upychają dwie funkcje P.T. + Inspektor BHP, więc pensja też musi być 2 in 1.

@Joachim

Co chwilę szukają do działu technicznego i na specjalistę od BHP, to nie przypadek.

Tadeusz
@Joachim

Szukają specjalistę ds. utrzymania ruchu do Komornik. 2 w 1 czyli do tego stanowiska behapowiec: "Mile widziana znajomość przepisów BHP wraz z posiadanymi uprawnieniami inspektora".

@Tadeusz

spoko ja moge iść, ale wypłata osobno za specjalistę utrzymania ruchu i za bhpowca :) ciekawe ile mi zapłacą haha

Tadeusz
@Wiktoria

Co 6 miesięcy nowa rekrutacja.

@Tadeusz

Do Komornik na produkcję cyklicznie rekrutuja.

@Joachim

Specjalista ds. utrzymania ruchu znowu poszukiwany do Komornik na produkcję.

Ostatnio widziałem ogłoszenie o pracę - Koordynator ds. E-commerce W.KRUK S.A. w Krakowie, czy ktoś wie jakie warunki pracy tam panują? Czy warto starać się o tą pracę? Mam obawy bo opinia o pracy w tej firmie jest tragiczna natomiast widzę komentarze w dużej mierze dotyczące salonów w galeriach, czy w branży e-commerce jest inaczej ?

nida
@Zainteresowany

W biurze dzieje się to samo co na salonach - inne problemy ale chaos, podejście do pracownika itp. dokładnie takie same... :(

Zaintersowany
@nida

Czyli nie polecasz ? A wiesz moze coś więcej o tamtejszym kierownictwie? Bo widzę że to oni w dużej mierze w salonach wpływają na warunki pracy

nida
@Zaintersowany

Nie polecam, to chyba jest najgorsza firma w jakiej pracowałam, sporo osób też miało dość pracy w biurze i się pozwalniało... A poza tym, firma sprzedająca mniej lub bardziej luksusową biżuterię to nie najlepsze miejsce na czas kryzysu...

Edyta
@nida

Jak dlugo tam pracowalas?

najgorsza biżuteria jaką można kupić, złota obrączka pęka po tygodniu, łapka od kamienia odpada po niespełna roku, najgorszy szajs

Bzdura.

Gdzie zgłosić że jesteśmy (usunięte przez administratora) z godzinami pracy.. Nasza kierownik to dramat całymi dniami siedzi na zapleczu ciągle gada przez telefon.

Podjęłam prace na stanowisku kierownika , mając za sobą sukcesy i długoletnie doświadczenie . regionalna zero kontaktu, żadnej organizacji . zaczęło się od szkoleń w jednej z warszawskich galerii. Szłam tam z bułek brzucha codziennie tak przerażała mnie kierowniczka i jej stosunek do mnie . A atmosfera tam panująca odrazu do poprawy . Każdy z konsultantów po sobie jeździ za plecami . potem szkolenie Kraków na , które regionalna zabiera swoje koleżanki kierowniczki z którymi jest w dziwnej relacji . Widać , ze nowy kierownik to dla nich intruz ! tam tez bez organizacji , latanie , bieganie i wieczorne spotkania regionalnej z kierowniczkami . Potem sklep docelowy i znów jako osoba szkoląca kierowniczka koleżanka regionalnej . W ciągu kilku minut podjęłam decyzje o odejściu pi niespełna 3 tygodniach pracy , ponieważ byłam obrażana , wyśmiewana przy moim nowym zespole przez kierowniczkę z Piaseczna i Łomianek i Ursusa !regionalna to „ odgrzewany kotlet „ bez zasad i organizacji , planu działania . widać , ze rządzą tu układy i układziki ! Podjęłam decyzje o pracy z chęci , nie z wyboru w tej firmie i dobrze , ze odeszłam w porę .

Pitr

Te układy i oczywiście plecy mają już od dawna co poniektórzy towarzystwo wzajemnej adoracji ale to do czasu bo z tego co mi wiadomo osoba która ma najwięcej do powiedzenia zrobi z tym porządek..i nie jest to szanowny p.DYR. który nieźle ściemnia....

Gapcio

Współpracuje ze wspaniałymi ludźmi w zupełnie innej branży ok. 19 lat i powiem krótko, najczęściej na forach piszą laptusy niespelnieni zawodowo, a dodatkowo bez popartych sukcesów, natomiast siebie opisują w superlatywach.. Uważam, ze jeżeli jest taki problem należy go rozwiązać wewnątrz firmy,. Z drugiej strony nie znamy opini drugiej strony, więc uważam opinię za mało wiarygodna..

Pogo

Nie potrafisz nawet po polsku pisać i oczekujesz, że współpracownicy będą cię traktować poważnie jako kierowniczkę? XD

Marlena
@Pogo

Tak na marginesie nie kierowniczka tylko Pani Kierownik radzę się douczyć...

zanim złożysz cv

mila atmosfera szkolenia premie świąteczne zwrot kosztów za zakup wymaganego obuwia wysokie premie indywidualne super zespół bonusy typu multisport TEGO WSZYSTKIEGO W TEJ FIRMIE NIE MA ???? A co jest ? LUDZIE KTÓRZY ZABIJĄ CIĘ WZROKIEM JESLI SPRZEDASZ WIECEJ NIZ ONI, ZASADA OBSLUGIWAC NA ZMIANĘ, KTÓRA TYCZY SIĘ NOWYCH EWENT.NIELUBIANYCH OSOB BO ,STARE' PODCHODZĄ STALE DO KAZDEGO KTO WCHODZI NIE DAJĄC SZANSY INNYM NA SPRZEDAŻ SZKOLEN BRAK, EWENTUALNIE ONLINE NA ZAPLECZU DLA WYBRANYCH BO KTOŚ MUSI ZOSTAĆ NA SKLEPIE NIE DOSTAJESZ PREMII NA ŻADNE ŚWIĘTA (TEŻ NOWOŚĆ BO NIGDZIE TAK NIE MA)ANI W GOTOWCE ANI W BIŻUTERII KTÓRA MA KILKASET PROCENT NARZUTU DLA KLIENTA..CZYLI JEJ WARTOŚĆ JEST ZNIKOMA (JAKOŚĆ TO TEMAT RZEKA ,GENERALNIE BADZIEW) WSPÓŁPRACA MIĘDZY PRACOWNIKAMI TO ROBIENIE DRAM +OBGADYWANIE +DONOSZENIE KIEROWNIKOWI WYMÓG ZAKRYTYCH BUTÓW ALE NIE SPORTOWE ,I NIE TAKIE JAK TY CHCESZ, ZA TO ZA TWOJE PIENIĄDZE BO NIC NIE ZWRACAJĄ MULTISPORT W TAK WYSOKIEJ CENIE ZE NIE OPLACA SIĘ BRAĆ KIEROWNIK BEZ WYKSZTAŁCENIA KTÓRY NIE ROBI NIC CAŁY DZIEŃ, TYLKO SIEDZI NA ZAPLECZU 12H, SWOJE CODZIENNE OBOWIĄZKI PRZERZUCA NA PRACOWNIKÓW (W JAKIEJ FIRMIE WYNIKI SPRZEDAŻOWE PRACOWNICY OBLICZAJĄ SOBIE SAMI ?!OD TEGO JEST MANAGER ) +ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TOWAR KTORY JEST UBEZPIECZONY ALE LEPEIJ ŻEBY TO PRACOWNIK SPŁACAŁ JAK KTOS UKRADNIE ,BYLY PRZYPADKI ŻE KTOŚ JUZ NIE PRACUJE A SPŁACA KILKADZIESIĄT TYS..PRZYPOMINAM Z WYPLATY NAJNIŻSZA KRAJOWA +GROSZE PREMII O ILE SKLEP WYROBI (JAK WYROBISZ SWOJE ZAŁOŻENIA A SKLEP JAKO CAŁOŚĆ NIE,TO NIC NIE DOSTAJESZ ZEBY BYLO ŚMIESZNIE W.KRUK TO KORPO I SIECIÓWA NA MASOWĄ SKALĘ, CO CHWILE OTWIERAJĄ NOWY SALON KOSZTEM WYZYSKU PRACOWNIKÓW DUŻE OCZEKIWANIA ZA ŚMIESZNE ZAROBKI,ŻAŁOŚNI LUDZIE KTÓRZY SIE NA TO GODZĄ I MIEDZY SOBĄ MÓWIĄ ZE JEST CH*OWO ALE LECĄ LIZAĆ" (usunięte przez administratora) KIEROWNIKOWI BO WIEDZĄ ZE Z NORMALNEJ PRACY BY WYLECIELI ZA TAKIE PRAKTYKI , SZKODA CZASU ,IDŹ DO KONKURENCJI -I DO PRACY I NA ZAKUPY

Kaaaam
@zanim złożysz cv

Trafione w punkt nic dodać nic ująć brawo

Kaaaam
@zanim złożysz cv

A jeszcze przydałoby się napisać o tych elitach i plecach co poniektórych ale i tak już fama się rozniosła...szkoda że Prezes jeszcze nie przejzal na oczy

@Kaaaam

mam nadzieję że szlag trafi te układy i plecaki ????bo firma już ma tak zle opinie jako pracodawca (też jako producent badziewnej biżuterii)że pracują tam chyba tylko desperaci ,którzy są na tyle (usunięte przez administratora) że boją się nie znajdą nic lepszego, a wszystko jest lepsze od w.kruk ????

jeszcze pracownik w.kruk
@Kaaaam

Plan do zrobienia, towaru coraz mniej, brak podstawy (męski złoty kuty łańcuszek, bransoletka w złocie męska, kolczyki koła w złocie, kolie ślubne w złocie, itp.)ręce opadają ile pieniędzy przez to firmie ucieka. Brak uposażenia na odzież choć to ta sama firma co Bytom Vistula Wólczanka z kuzynostwem w Wojasie. Firma nie dba o pracownika i lepiej się nie starać bo z premii na tabelce zabierają ok 35%. Podsumowując firma jak każde inne (usunięte przez administratora) tylko że w ładnej oprawie.

Zuzanna
@zanim złożysz cv

jestem ciekawa tych premii... ile to jest te parę groszy o ile sklep wyrobi założenia?

@zanim złożysz cv

W tej firmie w Elblągu w Castoramie kupiliśmy żonie pierścionek. Wypadło oczko. Oddalismy 01.06.2022 r do reklamacji. Do dzisiaj tj 03.07.br żadnej informacji. To jest po prostu złodziejska firma. Nabijają ludzi dosłownie w butelkę. Po takim czasie trwania reklamacji powinni mi zwrócić pieniądze. Ten towar to potocznie mówiąc szajs

Hi hi hi
@Andrzej

Nie oczko tylko kamień

Xd
@Zuzanna

200zl brutto za najwiecej sztuk, i największa ilość brylantów

Urszula
@Xd

To rzeczwyiscie szału nie ma z tą premią. A są jakieś inne dodatki, benefity?

Nati

W salonach (usunięte przez administratora)kłótnie bitwa o klienta.Kazdy chcę wygrać sztuki lub brylanty bo dodatkowa kasa.(usunięte przez administratora).Praca dla ludzi o mocnych nerwach.Zero szacunku dla pracowników, którzy wyprówaja flaki ,aby zrobić budżety.Nawte jak masz wszystkie parametry super to i tak 0 podwyżek 0 motywacji najniższa krajowa.Uciekam czas na zmiany i powodzenia w szukaniu jeleni.

Zuzanna
@Nati

Bitwa o klienta? Na zapleczu czy gdzie? Jak to wygląda, że klient wchodzi o sprzedawcy zaczynają o niego walczyć?

@Zuzanna

Wchodzi klient ogląda drogą biżuterię i te osoby co mają parcie na kasę to od razu wyskakują do obsługi nie patrzą na koleżankę że słabo u niej z indywidualnym utargiem totalny brak współpracy

@Zuzanna

Hahaha też jestem ciekawa jak wygląda walka

@Nati

A to że koleżanka ma mniej to wina reszty? Każdy chyba dba o swój target. Taka praca. Jest to może ze szkodą dla innych ale taka jest polityka firmy i albo się na to zgadasz albo nie. Tu każdy pracuje na siebie nie na koleżankę ????

@Magdalena

Politykę firmy rozumiem ,ale nie rozumiem takich ludzi jak Ty samolubny bez empatii i szacunku do 2 człowieka.

Urszula
@Nati

A ile osób jest na obsłudze że tak ciężko się walczy o klienta?

Amanda
@Nati

Do pracy chodzimy pracować i pracujemy na siebie!!! Czego jak widać ty nie rozumiesz. To się nazywa prawdziwe życie. Wyjdź z mentalnego liceum i nie zachowuj się jak roszczeniowa smarkula. Pańcia myślała że koleżanki jej kasę będą robić. KRUK okazał się szkołą życia a ty jak da się zauważyć okazałaś się mieczakiem. I zgadzam się że tu trzeba pilnować swojego planu nie planu koleżanek.

@Amanda

No właśnie tacy ludzie jak Ty psuje opinie firmy.Z takim podejściem to współczuję Twoim koleżanką z pracy.Szacunek współpraca to są priorytety Pańci , którymi się kieruję. A jak widać z Twojej wypowiedzi to są obce Ci słowa.

Zostaw merytoryczną opinię o W.KRUK S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w W.KRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy W.KRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w W.KRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 3 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy W.KRUK S.A.?

Kandydaci do pracy w W.KRUK S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

W.KRUK S.A.