Opinie o Karo Elektro Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Karo Elektro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Karo Elektro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karo Elektro Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Bruce Lee

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem,brak poszanowania dla pracowników,marne zarobki co do posiadanych umiejętności,chaos organizacyjny,właściwie brak socjalu,nawet żal im symbolicznej kwoty(paczki) dla pracowników na święta,którzy pomnażają ich majątek z roku na rok,do (usunięte przez administratora)tego nie weźmiecie,a to już bliżej niż dalej(co sobie ma pomyśleć dzieciak w jakiej (usunięte przez administratora) firmie pracuje rodzic),po prosty żenada. Wesołych Świąt ode mnie,bo oni nawet tego nie potrafią przekazać.

@Bruce Lee

Ale pamiętaj, że dla każdego klienta, który zostawia 1000zł miesięcznie to paczuszka się znajdzie. A Ci pracownicy, co figi dostaja musza te paczuszki z uśmiechem wręczać :)

Jak wygląda ścieżka kariery w Karo Elektro Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Kaszka

Na awans nie ma szans. Ludzie siedza tam po 20 lat i pozgarniali stołki - to jedyni, którzy się nie ruszaja, reszta ucieka. A nawet jeżeli, jakimś cudem pojawi się nowe stanowisko... to firma zatrudnia kogoś z zewnatrz, bo ma doświadczenie. Jak chcesz robić karierę - szukaj dalej.

Urszula Nowy wpis

Mąż się waha czy wysłać cv na stanowisko elektromontera, pomóżcie mu podjąć decyzję. Firma zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, ale z tego co widzę to samą podstawę. Nie można wyrobić żadnej premii ani dostać bonusów? Jest to bardzo motywujące do pracy. Szkolenia branżowe też są po stronie firmy i jesteśmy ciekawe jakie dają możliwości na początek.

Bruce Lee

@Bruce Lee

Czytam niżej, że kasa na poziomie minimalnej krajowej, ale czy cokolwiek wyżej da się negocjować? Są może planowane podwyżki na początek przyszłego roku? Szkoda, że na święta nic nie dostaliście. A jak zazwyczaj z tym bywało, były bony czy premie świąteczne?

Matyska

Karo Elektro nie zapewnia żadnych dodatków pozapłacowych. Nie ma nic, nawet premii świątecznej. Na podwyżkę czeka się latami, socjalu nie ma żadnego. Fachowcy uciekają z tej firmy do konkurencji bo w tej firmie są traktowani jak popychadła. Szkoleń nie ma w ogóle, nawet jak są dostępne darmowe. Pracownicy dostają wypłatę na czas.

Piotr Nowy wpis
@Bruce Lee

Poza tą premią zależną od frekwencji wspomnianą to samodzielna księgowa dostaje jeszcze jakieś dodatki, np. za staż pracy? Właśnie zauważyłam, że w ogłoszeniu co wystawili to w ogóle nic nie ma wspomnianego na ten temat. No i ciekawa jestem.

Baśka

Co dokładnie trzeba wiedzieć o branży elektrycznej, żeby wzięli pod uwagę kandydata? Jak patrzyłam w starsze ogloszenia na Specjalistę ds. Zakupów, takie sprzed 3 lat bo innych nie widze, to wymagali znajomości, ale nie napisali szczegółów. Jak to sprawdzają, jeśli nadal aktualne? O co pytają?

Kukułka Nowy wpis
@Baśka

Ja się przyjmowałem beż żadnej wiedzy elektrycznej, ale szybko się uczyłem. Na zakupowca pewnie musisz coś wiedzieć. orientować się jaka firma dostarcza jakie produkty w branży. Szczegółów technicznych raczej Ci nie trzeba.

Czy po rozmowie w Karo Elektro Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Interesuje mnie praca jako magazynier, akurat mieszkam niedaleko firmy. Szukałem ogłoszeń ale nie ma. Z tym, że nie ma socjalu trudno, ale chciałbym wiedzieć konkretnie ile mógłbym zarobić? Magazynierzy na ile zmian pracują? Nocne zmiany też są?

Jeppeto Nowy wpis

Sprawdź sobie ogłoszenia za jakiś czas, w tym roku odejdzie może nawet 3 osoby z magazynu,więc będzie ogłoszenie.Praca tylko na rano ,ale musisz mieć doświadczenie w pracy w cyrku????

Czy w Karo Elektro Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Poloczek

Jak cię tak źle traktują to otwórz sobię firmę zatrudnij obecnych fachowców do firmy i wtedy będzie pięknie. Wszyscy do ciebie będą walić drzwiami i oknami. Obecnym fachowcom będziesz płacił po 15 tyś, a ty będziesz śmigłowcem raz w tygodniu do pracy przylatywał

Dariusz

Chcę się upewnić - pensja to najniższa krajowa, czy więcej? I czy jest plan podwyżek?

Krystyna

A to samemu już nie mogą się upomnieć o podwyżkę skoro tak się angażują w prace?

Roman
@Dariusz

Najniższa + jakieś 20% jako premia UZNANIOWA, odbierana za L4.

ass

NIE!

Wiktoria
@ass

Nie? :D To jakie są wymagania? No i ile to trwa? :-)

Kaszka

Joanna

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy. Mąż ma doświadczenie oraz umiejętności, pracowal w innej firmie ale ze względu na upadek firmy szuka innej pracy. Jakie warunki oferuje firma dla doświadczonego pracownika? Czy daje umowę na czas nieokreślony? Czy istnieje możliwość robienia nadgodzin?

Kowal
@Joanna

Nadgodziny tak, obowiazkowe, niepłatne. Stawka najniższa + 20% jako premia uznaniowa, żeby Cię krótko trzymać. Albo żeby maż nie poszedł przypadkiem na L4.

Kasandra

Witam, szukam aktualnie pracy i jestem zainteresowana stanowiskiem Specjalisty ds. Kadr i Płac. Napisane jest w ogłoszeniu, że oferowane wynagrodzenia są atrakcyjne, jest ktoś w stanie podać realne widełki zarobkowe? Umowa o pracę jest już od pierwszych dni zatrudnienia?

Kartofel
@Kasandra

Za moich czasów wynagrodzenie było na poziomie najniższa krajowa + 20%. Z czego te 20% to będzie premia uznaniowa, która zabiora Ci jeżeli np. weźmiesz L4 na dwa dni.

Szukam pracy i trafiłam na ogłoszenie na kosztorysanta. Widziałam, że w obowiązkach między innymi są negocjacie ,a czy firma przygotowuje i szkoli w jakichs metodach negocjacyjnych? Nie mam w tym doświadczenia niestety i troszkę się obawiam, czy dam radę.

Informatyk
@Kasia

Za moich czasów nie było absolutnie żadnych szkoleń poza tymi organizowanymi przez dostawców, a wiadomo - to była jedna wielka reklama. Z góry mówię, że: - nadgodziny obowiazkowe bezpłatne - sztuczne wywieranie presji - niekompetentna kadra - w przypadku kosztorysanta - szef działu, p. Olga jest furiatka. Opinię podzielaja wszyscy pracownicy. - możesz liczyć na mnóstwo obowiazków, których nie będzie w Twojej umowie - jeżeli będziesz mieć do czynienia z magazynem to możesz liczyć na (usunięte przez administratora) ale to chyba standard

Maria

Jest jeszcze parę dni na aplikację dla stanowiska elektromontera. Mowa jest w ogłoszeniu a atrakcyjnym wynagrodzeniu, tak realnie ile tego wychodzi? Szkolenia całkowicie są refundowane przez firmę?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Karo Elektro Sp. z o.o.?

Zuzka

Firma obecnie szuka pracownika na stanowisko Kosztorysant – Branża Elektryczna. Jestem ciekawa właśnie tej posady. Dają możliwość szkoleń branżowych, ale to sa szkolenia wstępne czy też już podczas pracy do rozwoju umiejętności?

Zbigniew

Prawda to !

Marzena

Ta opinia nie jest trochę zbyt obraźliwa wobec pracowników? No bo nie przesadzajmy, żeby tak każdego wzywać od razu...

Janusz
@Marzena

No niestety nie. W tej firmie przewinęło się tyle osób i wszystkie wartościowe odeszły, a nowi rezygnują przed końcem okresu próbnego. Taka jest prawda, że ta firma to zlepek ludzi ograniczonych intelektualnie zarządzanych przez takich samych. Nie polecam nikomu.

Dariusz
@Janusz

No no. Zastanawiało mnie, skąd taki wysyp ogłoszeń. Wpadłem tu po info i się nie zawiodłem. W ogłoszeniu nie podano stawki, więc dla świętego spokoju zapytam, ile bym zarobił, jako specjalista ds. zakupów? I czy praca tam ma jakąś zaletę?

!______!
@Dariusz

zadnej !

Kowal
@!______!

Żadnej nic tzn

Joanna

Gdzie ten wysyp ogłoszeń, o którym piszesz? Ja tutaj ani jednego nie widzę. A co do tych zachowań, na które wskazujesz, to czy było zgłoszone to gdzieś, mają jakiś dział HR pomocny?

Burok

Kolejny który ma 2 lewe ręce i chce zarabiać 10 000 zł. Co weźmie do ręki to spapra. We wszystkich firmach takie gatki się trafiają i mają o wszystko pretensje.

rys

Często kupowałem w tej hurtowni ,dzisiaj potrzebowałem zabezpieczenie przed licznikowe to jest S32A ,sprzedawca powiedział ze mam kupić wyłącznik mocy bo nikt tego nie odbierze .Skont taka wiedza,(wyłącznik mocy 3xdroższy),pozdrawiam

Joanna

Na stronie jest zachęta, żeby się do nich zgłaszać do pracy. Ale nie ma konkretnych stanowisk podanych. Wiecie, czy jest tam jakaś bardziej biurowa praca, dobra dla kobiet?

Polak

Kubuś ty chodziłeś na usterki i loda kręciłeś. Mnie też namawiałeś. Zastanów się co robisz. Monitoring jest na Góreckiego, Mariackiej i w mieście Katowice.

Ktoś

Kolejny komentarz pracownika zresztą byłego który dowodzi że ciężko dziś o elektryka chociaż z minimalną wiedzą. Polecam Kubie dokształcenia się w zakresie prac elektrycznych a kodeks karny zostawić na później.

Ślązak
@Ktoś

Masz rację, a tak na prawdę znał się na elektryce lepiej niż na piciu alkoholu. W pracy bywał co 2 dzień i zawsze jakiś problem. No zupki umiał zamawiać i na tym się znał.

@Ktoś

Jeżeli elektryk z minimalną wiedzą usuną ponad pół tysiąca usterek na pierwszej dzielnicy to poziom firmy elektrycznej która realizowala projekt elektryczny jest niższy niż tego Kuby więc polecam się nad sobą zastanowić ????

@Ktoś

Jeżeli elektryk z minimalna wiedzą który ma się dokształcić w zakresie prac elektrycznych usuwał usterki na pierwszej dzielnicy sam !!!!!!! To co chcesz powiedzieć w tym temacie teraz deweloperowi TDJ oraz mieszkańcom 265 mieszkań????? I co chcesz powiedzieć swojej szefowej ........???????

Kuba

Zero konkretnej odpowiedzi a czerwoni to pewnie są teraz wszyscy w zarządzie i pisze imiennie bo nie mam nic do ukrycia bo to nazywa się twarz czerwona nie czerwona ale twarz.........może zapytamy parę osób z chemobudowy co myślą o was opublikujemy to tutaj co ??? SZEFOWA BEDZIE ZADOWolona jak padnie za chwilę parę nazwisk dlaczego nadal Góreckiego to jedna wielka usterka

Polak
@Kuba

Kuba (usunięte przez administratora) ty tylko gadu gadu, nawet o nadgodzinach pieprzyłeś przez pół roku, a raptem 3 godziny zrobiłeś przez 6 miesięcy. Ciekawe czy dalej się bujasz z Piotrusiem Z zwanym Potahontas, razem reprezentujecie ten sam poziom, mniej niż zero. Na wasze wypłaty robili inni????????

Marzena

Czemu "lamus"? Wgl to skąd taka ocena? :/

Zostaw merytoryczną opinię o Karo Elektro Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Karo Elektro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karo Elektro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karo Elektro Sp. z o.o.?

Karo Elektro Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Legionów 93
    43-300 Bielsko-Biała