Opinie o InTech w Swarzędz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy InTech. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie InTech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InTech w Swarzędz

noname Nowy wpis

Witam, Serdecznie polecam pracę w Intech!. Świetna atmosfera, dobre zarobki. Przeprowadzka zmusiła mnie do rezygnacji ale mogę z czystym sumieniem polecić :)

Plent Nowy wpis
@noname

Potwierdzam, przy czym nie jest to praca dla ludzi bez doświadczenia

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu InTech?

InTech Nowy wpis

Posiadać wiedzę na temat serwisowania kotłów grzewczych :)

Jakie godziny pracy obowiązują w InTech?

Witam, Pracujemy od 8-16

Jaka umowa obowiązuje w InTech podczas okresu próbnego?

InTech

Witam, wszystkie Umowy są o pracę.

Paulina
@InTech

od pierwszego dnia jest ta umowa, pewnie pierwsza na okres próbny, ile trwa, miesiąc czy trzy ?

@Paulina

Kwestia ustalana jest indywidualnie na rozmowie :)

Firma InTech poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Swarzędz
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Hanower
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Pomoc kuchenna - pracownik produkcji
Puszczykowo
Lokomotywa Puszczykowo Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Buk
Berger Beton sp. z o .o.

Czy w InTech panuje luźna atmosfera?

PP

Tak. Jest ok. Jedynie poczatek sezonu czyli jesien jest bardziej pracowita a potem jest ok.

Serwisant M.

Praca wymagająca zaangażowania, jak w każdym serwisie, zarobki całkiem przyzwoite. Dużym plusem jest świetna atmosfera w firmie i różnorodność zadań. Polecam pracę w intechu. Pracowałem kilka lat i gdyby nie wyjazd za granicę pewnie pracowałbym do dziś.

Elżbieta

@Kris, czy takiego wysiłku i nakładu pracy Twoim zdaniem wymagają wszystkie stanowiska w Intech? Czy akurat Twoje wymaga od Ciebie tak dużego zaangażowania? Proszę Cię o pozostawienie komentarza w tej kwestii. Musisz również pamiętać o tym, że forum to nie miejsce do obrażania innych. Odsyłam Cie do regulaminu. @Bamber kasowane są wpisy łamiące regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin i pewnie też właśnie te, o których piszesz zniknęły z forum.

Kris

Pracodawca nie uczciwy obiecuje złote góry a później niby inczej było mówione. Niby umowa o prace a wykazywane jest minimalne wynagrodzenie,(usunięte przez administratora)ponad to nienormowany czas pracy gdzie nie ma chociaż słowa podziekowania. Nie polecam ponieważ szkoda czasu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o InTech - Swarzędz

• Jak się pracuje w InTech?

Zobacz opinie na temat firmy InTech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.