Pracownik gospodarczy mile widziane orzeczenie Muzeum Oświęc

Oświęcim
Oferta opublikowana17.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Firma Zakłady Usługowe "EZT" zatrudni osoby do utrzymania czystości terenu zewnętrznego muzeum w Oświęcimiu.

Zakres obowiązków:

- sprzątanie terenu zewnętrznego, wymiana koszy, mycie ławek i postumentów, zamiatanie
- koszenie, grabienie, obsługa dmuchawy, zimą posypywanie terenu solą, odśnieżanie i dbanie o ogólny porządek

Praca na zmiany: 4.30 - 12.30 i 13.00 - 21.00 według elastycznego grafiku w dni otwarcia muzeum.

Wymagane doświadczenie w obsłudze sprzętu kosiarki, dmuchawy - umiejętność obsługi.

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej dlatego do kontaktu zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności - możliwy częściowy zwrot kosztów dojazdu własnym autem dla osób z orzeczeniem.

Oferujemy:

- umowę o pracę po okresie próbnym
- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres od zaraz
- wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej
- przeszkolenie
- możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
- w przypadku zmian nocnych dodatek nocny

Poszukujemy osób zdecydowanych do pracy na dłużej.

Kontakt w sprawie oferty: 723 - pokaż numer telefonu -

Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach:
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.
• Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.