MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

4.2Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Dave

Witam słyszałem o tej agencji dużo pozytywnych opinii i myślę czy nie jechać przez tą agencje. Pisałby ktoś się ze mną na wyjazd,? ,:)

bartek
@Dave

Cześć, ja szukam kogoś na wyjazd, mam też oferty ze sprawdzonej agencji, z którą już wcześniej pracowałem, napisz na maila jak coś: bartoszmicek0@gmail.com

Nowa

Hej, czy jest ktoś tutaj z Podkarpacia i planuję wyjechać do pracy? Szukam osoby, która by chciała razem wyjechać.

Black
@Nowa

Ja jestem chętna

Nowa
@Black

Możesz podać e maila, napiszę do Ciebie

Mati
@Nowa

Hej ja jestem chętny i z tego samego regionu matieuszs@gmail.com

Aneta

Hej czy jest ktoś kto pracuje na pralni w Lauterbach? Proszę o jakieś opinie :)

Witam. Wybiera się ktoś na magazyn do Berlina albo był tam ktoś i ma info jak to wygląda? Tzn dojazdy czy daleko i jak z pracą w weekendy?

Dramat

Wymagane auto. Później problem z parkingiem przy hotelu....

Witam, wybieram się z grupką znajomych do pracy przez agencje Mgsolutions. Chciałabym dowiedzieć się jakie oferują warunki mieszkaniowe. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

@Ania

Czego oczekujesz? Przecież każda kwatera jest inna. Możesz mieć super apartament tylko dla pary ze standardem 10 na 10 a mogą Cię ulokować z 6 innymi osobami w ledwo trzymającej się chacie. Myślisz że wszędzie są takie same mieszkania?

Do

Pracuje ktoś w lauterbach w pralni? Jakieś opinie?

Masakra

Problemy właściwie ze wszystkim. Od wyplat przez urlop po zakwaterowanie

Qwe
@Masakra

Jaki projekt?

Beata
@Masakra

Jak ktoś jest nieogarnięty to mu wszystko przeszkadza,bzdury koleś piszesz aż zęby bolą,pracowałam z agencją kilka sezonów i nigdy nie było problemów z wypłatą i odpowiednio wcześniej zgłoszonym urlopem,to nie przedszkole żeby tupać nogą i nie jezdzimy tam na urlop tylko do pracy,naucz się liczyć a przede wszystkim jak nie wiesz nie pisz bzdur tylko normalnie zapytaj jak naliczane są pensje

Koles
@Beata

Wlasnie w przeciwieństwie do tejże firmy, umiem liczyc bardzo dobrze

koles
@Beata

W przeciwieństwie do tejże firmy, umiem liczyć bardzo dobrze.

@Beata

Na jakim projekcie Pani była jeśli można wiedzieć ?

J.a.a.r

Witam na jakie zarobki można liczyć miesięcznie ?

A.

Cześć,szukam dziewczyny która chciałaby może wyjechać do pracy do Niemiec w połowie/koniec Sierpnia. Mam 21 lat jestem z woj. świętokrzyskiego najlepiej w podobnym wieku żebyśmy nie miały problemu z dogadaniem się i najlepiej z prawem jazdy. Samochód nie musi być ponieważ ja posiadam.

Black

Ja byłabym bardzo chętna

Olineeek
@A.

Hej, mam zamiar Wyjechać w tym samym czasie, tylko wciąż szukam czegoś odpowiedniego :)

A.
@Black

Podaj e-mail napisze ☺

Sylwia
@A.

Cześć, też chcę wyjechać do Niemiec. Od 15 sierpnia. Jestem z woj. świętokrzyskiego, mam prawko. :) Odezwij się na maila asahi9494@wp.pl

black

Angela
@Olineeek

Odezwij się angelika0911@spoko.pl

Rafał

Jadę 3 lub 4 sierpnia do Zwickau. TRASA - Mława-Płońsk Sochaczew Łowicz Łódź Wrocław Legnica Zgorzelec Drezno Chemnitz Zwickau Glauchaiu. Ktoś chętny to pisz na raf.czuc@gmail.com

Paula_27

Hejka, jestem chętna na wyjazd tak od września, a najlepiej października. Zależy mi na pracy długoterminowej, a nie sezonowej. Prawo jazdy posiadam, auto posiadam, aczkolwiek wolałabym nim nie jechać, bo nie wiem czy dojedzie ???? Woj. Opolskie

Alex 678
@Paula_27

Witam Paula jak chcesz wyjechać możemy się dogadać w sprawie wyjazdu też szukam pracy ,mam auto wiec nie ma problemu .

@Alex_678
@Alex 678

Napisz do mnie na e-mail :) paulinkyy_27@wp.pl

Angelika
@Paula_27

Napisałam do ciebie na email

Xxx

Czy pracował ktoś jako komisjoner w Magdeburgu przez agencje? Jakie opinie?

Paula_27

Hejka, jestem chętna na wyjazd tak od września, a najlepiej października. Zależy mi na pracy długoterminowej, a nie sezonowej. Prawo jazdy posiadam, auto posiadam, aczkolwiek wolałabym nim nie jechać, bo nie wiem czy dojedzie :D Woj. Opolskie

Jarek
@Paula_27

Cześć. Jeżeli dalej jesteś chętna na wyjazd podaj maila odezwę się. Pozdro

@Jarek

Paulinkyy_27@wp.pl

niff

polecam agencje, porządna

@niff

Jaki projekt możesz polecić ?

Vanelo

Nie myśleliście, żeby założyć grupę na messenger? Dzielić się swoim doświadczeniem i opinią na temat pracy? Może łatwiej byłoby znaleźć kogoś na wyjazd :)

@Vanelo

Dobry pomysł ;)

Vanelo
@Chętny

To kto chętny do założenia? :P

Kassel

Czy ktoś był na projekcie w Kassel przy produkcji książek i może coś więcej napisać na temat pracy ?

Ak

Szukam dziewczyny żebyśmy razem wyjechały do Niemiec do pracy w połowie/koniec sierpnia

Kris555

Witam poszukuje koleżanki na wspólny wyjazd do pracy .

Pear

a może być kolega??

Pear

gdzie chcesz jechać??

@Kris555

jak się można z tobą skontaktować? jakieoś maila czy kontakt na priva?

niki
@Kris555

jakis konkretny wyjazd cie interesuje czy zalezy co zapoponuja? bo ja tez niedlugo sie bede chciala tu zakrecic jesli sie cos ''ciut lzejszego'' trafi

niki
@Kris555

ogolnie slyszalam ze agencja jest na tyle w porzadku ze jak sie zglosisz to sprobuja cos dobrac w miare mozliwosci wiec tez na to licze

Kaja
@niki

Agencja jest spoko,nie mogę powiedzieć złego słowa bo i wypłaty na czas i stały kontakt z nimi i pomoc. Ale jeżeli chodzi o pracę, nie licz że dostaniesz w niemieckiej firmie coś lżejszego xd zawsze najcięższe pracę zostają dla Polaków np paletowa nie lub obsługa maszyn z niemieckim menu a Niemcy np przyklejają na pudełka etykiety. I taka jest specyfika pracy niezależnie czy jedziesz przez agencję czy bezpośrednio. Po prostu takie jest podejście do Polaków.

Jerry

Czy ktoś pracuje na ocynkowni? Na czym dokładnie polega trawersowanie? Co tam się robi?

@Jerry

nie robiłem, ale trawersowanie to nie jest cos w ogole z chodzeniem albo podróżowaniem wspólnego? xd

@Jerry

no na internetach piszą że to znaczy "pokonywać zbocze góry lub ścianę skalną w poprzek" albo "biec w poprzek zbocza góry lub ściany skalnej" wiec ja nie wiem gdzie wy na tej ocynkowni bedziecie podróżować XD

Dyzio
@Jerry

Pracza polega na zawieszaniu i zdejmowaniu elementów które będą cynkowane.

Jerry
@Dyzio

To ciężkie jest? W 2 osoby czy jedna? Trzeba się schylać? I jak tam warunki wyglądają, maski okulary te sprawy? Nie wiem czy nie szkoda zdrowia

Chodnik
@Jerry

no pewnie musi to być jakoś zabezpieczone, bo brzmi jak fizyczna robota

Chodnik
@Bobol

a to akurat zabawne co to znaczy, bo ja też nie miałem pojęcia xd

Chętny

Czy ktoś był na projekcie przy produkcji książek w Kassel i może napisać jak ta praca wygląda ?

Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2020.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 540, z czego 278 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 223 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.