Opinie o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

2/5
Na podstawie 642 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Civis Polska Sp. Z. o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Civis Polska Sp. Z. o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Civis Polska Sp. Z. o. o. w Warszawa

Mirek

Złożyłem do ZUS-u formularz z prośbą o wyjaśnienie co z moimi składkami . Otrzymałem polecony z prośbą o dostarczenie do nich "oryginały lub kopię dokumentów ; umowy o pracę, aneksy inne dokumenty potwierdzające zatrudnienie ..." a to dlatego , że " W Kompleksowym Systemie Informatycznym ZUS brak dokumentacji zgłoszeniowej oraz rozliczeniowej dotyczącej płatnika CIVIS POLSKA SP Z OO NIP...." od grudnia nie mieli czasu nas nawet zgłosić , zarobieni biedacy tak że doba za krótka. Jeszcze gorzej jest ze skarbówką , wysłałem maila oddzwonili za 2 godziny i okazało się , że Civis powinien płacić w Warszawie globalnie za wszystkich a po zakończeniu roku i wystawienie PIT-ów dla poszczególnych pracowników dane są dopiero weryfikowane. W związku z taką nieodpowiedzialnością skarbówki sprawę skieruję do Urzędu Kontroli Skarbowej (policja skarbowa) niech to wreszcie ktoś ogarnie. Reasumując CIVIS dostanie zaświadczenie od ZUS-u , że nie zalega ze składkami bo nie zgłaszając nas faktycznie nie wykazuje zaległości na dzień dzisiejszy, to samo ze skarbówką , pewnie nikt nie wie ile powinni wpłacać wystarczy że wpłacą tysiąc złotych i faktycznie płacą - paranoja.

Gazior

Czy ktoś z civisa dostał umowę o pracę?

Rezon

Mial sie odbyc przetarg.Cos ktos wie? Podobno przelozony.

Pers
@Rezon

Termin składania ofert przełożony do 9.07.2018.

Profity

Uwaga!!! Chodzą słuchy, że od października ochrona ma mieć zapewnione następujące benefity :co najmniej 55 calowy telewizor 4K HDR wraz z konsolą PS 4 bądź X_BOX (do wyboru), raz w miesiącu po litrze wódki na pracownika bądź skrzynka piwa (do wyboru), opłacona wizyta ekstra panienki w celu rozładowania napięcia ochroniarza (w każdy weekend), co najmniej raz na pół roku opłacone wczasy do krajów egzotycznych w formule all inclusive a na koniec każdej służby słoik ogórków kiszonych i kanke mleka do domu. Taka sytuacja...

TuliPan
@Profity

Dlaczego tylko wizyta panienki? A co z pracującymi kobietami i kochającymi inaczej. Żądamy równouprawnienia i wizyt chłopaka.

@Profity

Brzmisz zupelnie jak koordynatorzy Civis.Obiecywali ludziom po 14 na reke w zimie a skonczylo sie na obcieciu z 11.5 do 11:)Jestem bylym pracownikiem i za nikim nie lobbuje, to fakty.

BylyWro
@Profity

Zamiast kurtyzany wolalbym księgowa do liczenia zaleglego zusu ;))))

logo firmy Agent Nieruchomości
Wrocław
Tekton Capital Sp. z o.o.
logo firmy ADMINISTRATOR
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
MAREK

Jak to jest w tym cywisie polska że nawet ludzie nie posiadający żadnych uprawnień do kontroli środków przymusu bezpośredniego kontrolują te środki kwalifikowanemu pracownikowi ochrony na służbie to totalna bzdura i niewiedza a podlega jak wiem to karze.Myślę tu o administratorach budynków pkp i innych osobach nie mających nic wspólnego ze środkami przymusu.No ale tak konstruowane są umowy przez firmy ochroniarskie a to też podlega karze.Rozumiem że pan adminstrator budynków pkp i jemu podobni którzy nie mają zielonego pojęcia o pracy i przepisach ochrony mają też prawo do kontroli broni palnej gdyby takowa była na wyposażeniu.Bzdura i jeszcze raz bzdura.A w książkach służb wypisują kompletne idiotyzmy nie zastanawiając się nad tym co piszą więc niech sami siebie określą czym są i co tak naprawdę sobą reprezentują bo ja ..... ...!!!.tego nie chcę pisać.

ByłyWro
@MAREK

Co ty za bzdety wypisujesz jakiej karze? Firma podpisuje umowe z jakimś podmiotem i w tej firmie jest zapis że pan X może przeprowadzać kontrolę pracownika ochrony. Nie trzeba do tego żadnych uprawnień żeby sprawdzić czy pracownik ma wymagane przez umowę wyposażenie. Co do sprawdzenia broni palnej jeśli chodzi o np ksiązki wydawania broni i amunicji może to robić tylko policja lub upoważniony podmiot z firmy. Ale wcześniej wspomniany pan X może sprawdzić i odnotować czy w ogóle pracownik firmy ochroniarskiej tą broń przy sobie posiada bo jest to wymagane w umowie. Jakie UPRAWNIENIA DO KONTROLI ŚRODKÓW PRZYMUSU? Co to w ogóle jest? Tak was czytam to chyba co 2 papiery na ukrainie kupił został jeszcze ktoś normalny w tej firmie?

John
@MAREK

Cala prawda i niekwalifikowani robia interwencje na dworcach

noooemiiii dajeeszz dd...
@MAREK

tak jest w Poznaniu - nie musisz miec licencji na monitoringu i wydaja srodki przymusu idioci tym co (powinni byc) kwalifikowani

Lark

Trudno sobie wyobrazic zespol kompetentnych ludzi, ktorzy trzymali by sie tej firmy. To samo tyczy sie rowniez pozostalych firm z naszego rynku ochrony.Roznica to tylko oplacone skladki i wyplata na czas.O takich sytuacjach jak brak PIT tez raczej sie nie slyszy. Wielu ludzi z Civis nie otrzymalo go, szczegolnie byli pracownicy. Zmiana firmy to niewielka poprawa ewentualnie, bo raczej ci sami ludzie zostana na dworcach.Sa to trudne i niewdzieczne obiekty, takze niebezpieczne.Czesto jeden dobry POF zostaje sam w obliczu zagrozenia, bo np ma tchorza i lesera do pomocy.Odbic punkty, zapalic, pogadac z najemcami i " brak uwag". Nikt konkretny nie chce pracowac na takie dno.

@Lark

Takim dnem to sa tacy jak ty.Olewacie prace i wymagacie.Psujecie reputacje tym co pracuja i chca pracowac.

Lark

Przewracam sie ze smiechu bo wlasnie zeszlismy z dworcow do innej firmy bo trzeba bylo pracowac z alkoholikami i polanalfabetami, ktorzy wzywali na pomoc SOK do jednego bezdomnego.Nie wiesz z kim piszesz to chociaz glupka z siebie nie rob.Jakies minimum inteligencji moze.

@Lark

tu się nadają tylko krowy po szkole kosmetycznej i do robienia tipsów

@anonymous

w Poznaniu i zielonej takie są krowska

Dominik ..wrocek rules

Jesteś przydupasem Art jego.pracownik chyba biurowy

Dominika

Bardzo jestem ciekawa, czy znajdzie się ktoś taki, komu uda się bez używania słów posiłkowych, przekazać kilka zdań informujących o pracodawcy jakim jest Civis Polska. Osoby, które korzystają z tego forum szukając dla siebie interesującego pracodawcy są ciekawe, jakie warunki pracy proponuje dana firma, jakiego wynagrodzenia można się spodziewać i z jakiego rodzaju osobami trzeba będzie współpracować. Wszystkie inne informacje mają jedynie charakter obyczajowego tła i nie wpływają na decyzje kandydatów.

@Dominika

Prosze bardzo. Firma Civis nie placi skladek oraz nie dostarcza PIT pracownikom, przy czym nie korzysta z opcji zgloszenia bezposredniego do US. Koordynatorzy naklaniaja rekrutujacego sie pracownika, by dostarczyl zaswiadczenie, ze inna firma placi za niego skladki, obiecujac w zamian wyzsza stawke. Sa tuszowane spozycia alkoholu na sluzbie.Celem unikniecia kar od PKP falszowane sa ksiazki raportow sluzby. Dostarczaja umundurowanie, jednak z opoznieniem i bywa niekompletne. Obiecuja bez pokrycia duze stawki godzinowe, nastepnie nie wywiazujac sie z obietnic. Licze ze jest to przekaz czytelny i bez zbednych emocji.Pozdrawiam!

@Dominika

Z "obyczajowego tła" bardzo wyraźnie wynika z kim przyjdzie współpracować oraz jakie warunki pracy oferuje firma Civis Polska :)) To nie praca w szpileczkach u florystki. A co do "słów posiłkowych" bo chodziło niechybnie o takowe czasowniki, to tego rodzaju błąd nierozumienie używanych pojęć, nie dyskwalifikuje w tej szczególnej branży zawodowej a jedynie ubogaca jej i tak feerią barw kolorowe "obyczajowe tło".

Byly komandos

W B.B. Na dworcu szaleje nawiedzony administrator brak ludzi przekrety po 24 pracuja gdzie kontrol pkp

@Byly komandos

Kontrol z PIP już działa, miejmy nadzieje już niedługo!!!

@Byly komandos

Zapoznaj się z art.137KP.

Pump

To czemu kary sa na dworcu za sluzbe 24 i ukrywane

@Byly komandos

układy pomiędzy kim a kim to się domyślcie

Gl
@Mirek

Uklady administrator koordynator inspektor

Zubr
@Gl

Prawda nawet koordynatorzy administratorowi w d..........wchodza tak jest na dworcach

Cipise id wro

Cup id do banda niekompetencji i zlodz...koniec z cypisem

Polska

Juz kilku koordynatorow jest podanych do sadu i dyrektorow regionalnych okradaja nas

@Polska

Ha ha ha .A w jaki s osob cie okradli?

Skórka

A kto wystawia kary bez powodu żeby łatać dziury w firmie ? Koordynatorzy. Więc okradają pracowników. Proste jak jeb........e

Wr czy są przyjęcia ha

Na budowie zarobisz więcej.ta firmę unikaj

Nnnnn
@Wr czy są przyjęcia ha

Na budowie zapir.....asz ,a tu chodzisz i dogladasz.

Roles
@Nnnnn

Na budowie w ochronie zapier...... ? Od kiedy ? Chyba jak walisz konia na portierni....

Wro

Cypisek do Włoch...

Wro

Nie polecam, szczególnie we Wrocławiu. Wypłaty niepełne bądź ich w ogóle nie ma. Zwalniają ludzi przez wiadomość SMS godzinę przed służbą. Żenada

Rocky
@Wro

Jaka P.Dyr.Dar. czyli katastrofa i masakra z lenistwem na czela takie traktowanie ludzi.

Heisenberg
@Rocky

Ludzie ogarnijcie się. Nie jesteście Gromem, Formozą itp. Jesteście (jesteśmy)tylko śmiesznymi ochroniarzami. których każdy olewa. Pani D jest ok a nawet gdyby nie była ok to jest ładniutka. i to w zupełności wystarczy. Nie ma co się napinać ale cieszyć się że ładne kobiety nami rządzą. Taki już fetyszystą jestem i dobrze mi z tym. A Da... jest ok i opinie masturbatorów mnie nie obchodzą. 26 lat byłem w służbie mundurowej i śmieszą mnie te teksty ochroniarzy którym wydaje się że pojedli wszelkie rozumy. Żenada. Przypuszczam że każdy o niej marzy ale ... nie dla psa kiełbasa. .

WrotekMamrotek
@Heisenberg

Kim takim ty jesteś żeby uważać się za lepszego od innych ? Czy byłeś w policji czy w wojsku to tam pracuje tyle samo leni śmierdzących co w ochronie. Byłeś sługusem rządu a miałeś służyć ludziom. Dzisiaj ochroniarze biorą się bardziej do roboty niż te wszystkie służby państwowe. To tam jest coraz więcej leni. To widać podczas interwencji na mieście. Więc ty też nie porównuj się ze służbami specjalnymi bo byłeś podrzędnym robolem. Takie teksty zachowaj dla swoich kolegów po fachu i im się przechwalaj. Oni twoich bajek wysłuchają. A tak poza tym to wy wszyscy cwaniaczki podniecacie się się szybką emeryturą i wyśmiewacie ludzi którzy pracują fizycznie po 40 lat do emerytury. Żeby nie Ci Robole to nie miałbyś krzesła żeby plaszczyć na nim swoje cztery litery. Pozostaje tylko psychiatryk. Żenada koleś.......

Mark
@WrotekMamrotek

Robienie sztuki na panstowym nikogo pracy nie nauczylo.Teraz udaja fachowcow i wygryzaja porzadnych chlopakow zeby zrobic miejsce dla kolegow z resortu.Potem on " ma z czego zyc" i p... wszystko.

Jam jest
@Wro

Pan " zwolniony godzinę przed służbą " akurat żalić się nie powinien pamiętając, za co został zwolniony oraz za co do tej pory nie został ;) czytam i się uśmiecham. Pozdrawiam serdecznie :)

Niki
@Wro

Witajcie jest jeden pracownik który pracował w tej firmie jestem świadkiem plus ostatniej wypłaty nie dostał i zamiast 200zl kary za nie przyjście do pracy bo tak jest na umowie to dostał 2tysiace kary i co najlepsze to teraz jest szantazowany że albo wróci do pracy i dostanie kasę albo nie dostanie wogole i co jest najlepsze ze ludzie którzy poszli do sądu pracy to teraz dyrektor chce iść na układ z ludźmi że jak zrezygnują że sprawy to on da każdemu po 10tysiecy ale nikt nie jest glupi i tak ani grosza się nie odzyska od dyrektora i tej jego firmy pozdrawiam was nie idźcie tam do pracy bo wypłaty nie dostaniecie

Lucek
@Niki

10 000. Nie wiem co brales ale odstaw to bo Ci szkodzi

Wal

Civis to pralnia pieniędzy raz na miesio c c wpadajo Wlosi ciekawe po co .Na obiektach robio ludzie którzy kupili sobie POF zreszto kupione u nich, albo bez a jest wymagane nie placo składek sam tego doświadczyłem a Artur pseldo dyr i Darek to porażka

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Snikers
@Dawid

Tak firma prowadzi rekrutacje od pierwszego dnia istnienia na rynku. Szukają alkocholików, ćpunów,nierobów,psychicznie chorych,desperatów,ludzi wykluczonych ze społeczeństwa itp. itd. To nie żart, pisze całkiem poważnie.

Chory psychicznie alkoholik
@Snikers

No padne :) i pisze to obecny/były pracownik Civisu :) hahaha coś w tym chyba jest :)

Snikers
@Chory psychicznie alkoholik

Mylisz się. Nie jestem pracownikiem civisu i nie byłem. Ale za to ty jesteś i bedziesz do śmierci dla nich cieciował. Lubisz być ich popychadłem. Nawet nie jest mi was szkoda bo trzeba być człowiekiem bez godności i nie szanować samego siebie żeby u nich pracować. Żal.pl ha ha ha.

pizzeria

czy Małopolskę weźmie Sol i d? czy Ekotragedia

Turbo

Witam czy ma ktoś już wypłatę

@Turbo

Warmińsko-mazurskie nie ma wypłaty

@Turbo

Macie już wypłatę ?

Pieniadze dawno sa na kontach. Przestancie pisac bzdury.

@Andrzej

Dawno to znaczy kiedy ? Bo ja narazie niemam nic .

Przemo

To trzeba miec konto w normalnym banku a nie spoldzielczym.

ImpelSyf
@Przemo

czego gadacie glupoty? wyplata byla puszczona 14, 15 w poludnie byla na koncie z dwoch spolek!!!!! chcecie na sile oczernic firme, tylko wam cos nie wychodzi. zycze wam zebyscie w tych swoich ukochanych impelach i innych badziewiach nie dostali faktycznie wyplaty i wtedy zobaczymy jak rodzina w domu zareaguje :) wziac wyplate i pisac ze nie przyszla - BRAWO WIESNIAKI Z IMPELA

@ImpelSyf

Idź co psychiatry bo opowiadasz bajki. Firma to dno dna. Gorszej nie ma w tym kraju. Oszust na oszuście kolesiu koordynatora i dyrektorów......

Przemo
@Asg

To sie zwolnij i idz na szlaban jak Ci tak zle.

ImpelSyf
@Asg

tak jestem kolesiem dyrektora bo dostalem wyplate jak 1000 innych osob!!! hahahahahah czlowieku ogarnij sie! CZEGO LUDZIE TU DALEJ PRACUJECIE SKORO TYLKO NARZEKACIE ŻE FIRMA ZŁA, ŻE WAS OSZUKUJE? na szlaban pijaki z impela!!!

Darek
@ImpelSyf

Już dawno się zwolniłem od oszustów. Pracuje w normalnej firmie. Ta firma to tylko mały nędzny epizod w moim życiu. Więcej z gównem umowy nie podpisze. Ty dalej pracujesz pijaczku bo oni tylko takich jak ty desperatów z komornikami na głowie trzymają. Takich potrzebują jak wy bo jesteście na łasce tej firmy i co miesiąc zastanawiacie sie czy bedzie wypłata. Także jak widzisz w porównaniu do ciebie ja się ogarnąłem szybko...liż dalej tym.... no właśnie nawet trudno to czymś nazwać. To jest nic, dziura bez dna dla was niedoroby którzy tam nadal pracujecie bo nikt inny nie chce was przyjąć.. ha ha ha co za desperaci na maxa....

Skrzat
@Przemo

Szlaban to ty masz na imie nierobie i desperacie pracujący w firmie dno security. Pewnie z portierni z wielką łaską dostałeś sie do tych cycków oszustów . Komornik pewnie ciebie sciga dlatego robisz u nich albo z normalnej firmy wyleciałeś za alko. Przyznaj się dziadku z grupą inwalidzką....ha ha ha co za dziadostwo....

Wrrrr
@Przemo

Tak tak wiemy wszyscy w jakim banku ma konto ta firemka. Ale to nie ma nic do rzeczy. Każdy ma prawo mieć konto w jakim chce banku. Kasa ma być 15-go na koncie. Jeżeli zrobiliby przelewy 14-go albo 15-go rano to każdy w każdym banku dostanie pieniądze na czas. A że są dziwni i mają gdzieś ludzi i polskie prawo to tak jest. A utrzymują się na rynku tylko dzięki desperatom którzy dla nich pracują. Także lecz się człowieku bo piszesz bzdury jakbyś był potłuczony.

Emipciąga
@Andrzej

a ty lizodup siwis? czy w ryj ci hołmles dał?

Kołodziej
@Darek

Cześć Darek, twój wpis świadczy, że rzeczywiscie nie ma takiego zawodu jak ,,pracownik ochrony". Jedno prawdopodobnie co umiesz to obrażać nie znane Tobie osoby. Życze powodzenia w pracy zawodowej. Pozdrawiam, Kołodziej

@Kołodziej

Darek ma racje więc się nie podniecaj. Większość sama sobie zapracowała na to że dzisiaj wszędzie gnoją ochrone i dobrze o tym wiesz. Za długo w tym bagnie robie. Ale na szczęscie większość firm jest normalna i płacą na czas. Co to k..... ma być żebym ja co miesiąc zastanawiał się czy bedzie wypłata tak jak było to w twojej ukochanej firmie....żal poprostu żal. Desperaci psują rynek......

@ImpelSyf

Słuchaj civisowska paróweczko impelowski szlaban to mógłbyś zobaczyć jedynie przez szybę na której opierasz ręce czując ciężki włoski oddech na plecach.

@Italianal

Ha ha ha dobre Kolego

@Asg

Dzięki. Pozdrawiam z północy.

Mirek

Odbijania to tylko wymysł koordynatorów, jak się postawiłem to przestali się czepiać o minuty . Warszawa nie sprawdza bo ich to nie obchodzi , był jeden nadgorliwy co dzwonił ale albo nie pracuje albo dał spokój, Zarządca zapowiedział , że z jego dworców pracownicy ochrony mają mieć spokój. Pracujemy na tych dworcach od 4-5 lat i jest z naszej pracy zadowolony. Zakazał nawet wysyłania do niego zestawienia odbić bo go to nie interesuje , ma dużo innych spraw do załatwienia. ZUS-y zaczęli płacić ,ale nie wszystkim. Złożyłem do ZUS-u reklamację nt. składek , niech sobie wyjaśniają z Civis-em. Pracuję na dwóch dworcach , na jednym z nich w lipcu już nie będzie miał kto pełnić służb , na drugim będziemy zmuszeni do pracy w różnych układach. W każdy bądź razie na dwóch dworcach , przy wygranej Civisu nie będzie obsady i o tym są już uprzedzeni koordynatorzy , ludzi w tym rejonie nie znajdą. Inne firmy proponują już wyższe stawki w granicach 14-15 netto , a spotkałem też ochronę prywatnego zakładu w wys, 18/h netto . tylko jest problem z dojazdem , blisko ale komunikacją miejską nie dojedziesz , tylko auto.

Robert Plant

No i jak panie i panowie? Liczycie na podwyżki gdy rozstrzygnięty zostanie nowy przetarg? Mam na myśli ewentualność (bardzo prawdopodobną) że wygra C. Gdy patrzę na sumy uwzględnione w przetargu i porównuje je z poprzednim przetargiem to zastanawiam się czy nie skończy się nie na podwyżce a wręcz na obniżce wynagrodzeń. Tylko że gdyby w wyniku tego odeszło przynajmniej 1/5 pracowników to firma pogrążyłaby się w sporym bagnie i zwyczajnie nie byłoby komu robić. Bo to że sporo osób odeszłoby w przypadku obniżki pensji jest oczywistą oczywistością. Totalny paraliż. Dzisiaj 11-13 zł/h netto to żadna rewelacja zwłaszcza w dużych miastach. Firmy ochroniarskie wprost szukają pracowników a takich jak my z dworca ZOO i co za tym idzie z praktyką wezmą z radością. Na dodatek praca często mniej stresująca - bez penerów, bezdomnych i czubów traktujących dworzec jako swój dom. Bez horrendalnych kar za cokolwiek. Dla mnie mało istotne jest kto wygra. Tylko jeżeli nie dadzą zarobić to nic mnie nie będzie trzymać na dworcu. Ja nie pracuję dla idei. A coraz więcej innych firm przyciąga do siebie nie dosyć że wyższymi pensjami to i innymi benefitami dla pracowników. Oby C pewnego dnia nie obudził się z ręką w nocniku. Ale to już nie mój problem. Za 2-3 tygodnie idę na obiekt przemysłowy za 12,5 netto na godzinę. Koniec z pijakami i penerami i walczenia z nimi w pojedynkę. 50 gr na godzinie to niby nie duzo ale w skali miesiąca to blisko 130. A święty spokój nie ma ceny. Nie wykluczam że kiedyś wrócę na PKP ale tylko wówczas gdy podniosą pensję, nie zapomną płacić wszelkich zobowiązań i gdy na zmianie zwłaszcza nocnej będzie dwóch ochroniarzy. Czyli nie prędko.

Qutasior
@Robert Plant

Sama prawda Kolego.....

Doman
@Robert Plant

Jak juz kiedys pisalem, obserwujemy ta firme. Ludzie sie znaja i kontaktuja, kilku chlopakow przewinelo sie przez Civis.Brak skladek Zus, brak Pit za poprzedni rok, falszowanie ksiazek sluzby, bo Pkp wali kary jak pracownik z nocki obejmie z marszu dniowke.Chlopakom odchodzacym oferowano stawki z kapelusza, najpierw 16 na reke, potem 13.5, realnie skonczylo sie na 11.5. Ludzie pijani i nacpani na sluzbie to regula, oczywiscie bez urazy dla porzadnych.Ci z kolei to dyletanci z kupionymi wpisami, ktorych wywalily inne firmy. Kazdy z nas kreci glowa bo mamy doswiadczenie w innych firmach, nawet i po 20 lat pracy w ochronie.Takiej patologii nie ma nigdzie. Az takiej.

Termi
@Doman

To prawda falszowanie ksiazek zeby braki ukrywac

Doman
@Termi

Wydaje mi sie ze o tym Pkp wie tylko fikcja im nie przeszkadza.

@Doman

Oczywiście, że wie. Jako firmie pewnie nie bardzo przeszkadza, za to menadżerom dworcow z całą pewnością.

Zostaw merytoryczną opinię o Civis Polska Sp. Z. o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Civis Polska Sp. Z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Civis Polska Sp. Z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Civis Polska Sp. Z. o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.