Opinie o Bury Sp. z o.o. w Mielec

2.3/5
Na podstawie 228 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bury Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bury Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bury Sp. z o.o. w Mielec

Blondi

Podobno firma ma ogłosić upadłość firmy i będą nici z naszych odpraw. A później będzie firma pod inną nazwą.

@Blondi

Skąd masz takie informacje?

Lollipop
@Blondi

jasne, a na czerwiec 12 mln obrotu ????

Wagina

Skończcie płakać, ruszyć (usunięte przez administratora) i brac się do innej roboty, na burym swiat się nie kończy, a teraz jechać tam na bezrobocie sie ustawiać w kolejkach do rejestracji jak się nie chciało na linii jechać

Kkkk95
@Wagina

Szanowny/a Pani/Panie Wagina po pierwsze wiele osób, które zostało zwolnione akurat bardzo dobrze ,,jechało na linii " po drugie zaś nie można się raczej zarejestrować do dnia w którym zakończy się okres wypowiedzenia.. Pozdrawiam i życzę miłych doznań ( wnosząc po nicku ???? )

@Kkkk95

Jak to jest nie można szukać pracy w okresie wypowiedzenia?

Lewy

Jak czytam te pytania to się nie dziwie ze zostaliście zwolnieni, można szukać a nawet powinniście szukac, w okresie wypowiedzenia przysługuje wam nawet platny urlop na poszukiwanie pracy.

kkkk95
@Lewy

szukać można ale zarejestrować się przecież nie da w urzędzie pracy

@kkkk95

Można się zarejestrować w celu szukania pracy

Waldek

Było bardzo przykre że napisali (usunięte przez administratora) wyssane z palca, ale to jest nauczka dla tych którzy podnosili normy i pokazywania jacy to są wyrobieni a firma pokazała piękne podziękowanie na piśmie

Monia

Czy będą dalej zwalniać? Mam przyjść w poniedzialek do pracy i trochę się obawiam.

Kierownik działu

wogóle nie było rozmowy

nie było pytań, chyba że o poprzednie prace

logo firmy Specjalista SEM
Plej Sp. z o.o.
logo firmy Analityk / Analityczka SOC
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
Pozew

Za to oczernianie w ocenie pracownika możemy złożyć grupowy pozew, jeśli ktoś uważa że nie zasłużył na taką ocenę i czuje się dotknięty.

Była
@Pozew

Ja też z chęcią się dołączę myślę że wszyscy będą chętni tylko trzeba się umówić

Była pracownica
@Pozew

Ja jestem za żeby iść złożyć wniosek trzeba się umówić i robić coś

Milypan
@Była pracownica

Od 1 czerwca jest okres wypowiedzenia?

Była pracownica
@Była pracownica

Czy ktoś jest chętny na napisanie pozwu żeby można było się odwołać trzeba się dogadać na jakiś termin konkretny bo pisaniem tutaj na forum to raczej nie zdziałamy nic

@Pozew

Ja też uważam, że nie można tak tego zostawić. Ludzie, którzy ciężko pracowali, byli dyspozycyjni na koniec dostają opinię, że nie posiadają wystarczających umiejętności na stanowisku. Żenada. Szkoda, że my nie oceniamy brygadzistow, niektórzy na pewno by się zaskoczyli swoją opinią.

nasnifafsdfav
@Xxx

przecież na zwolnieniu nie napiszą Ci że .Zwolniona bo dobrze pracowała. zresztą dziwie się ze napisali cokolwiek. przez to teraz właśnie mają problemy przez takich jak Ty

ghj
@Pozew

hahaha pokaż sąd który będzie przy grupowych zwolnieniach podważał ocenę pracowniczą :) jak sama nazwa wskazuje ocena to ocena, nikt w to wnikal nie bedzie... hahaha powodzenia

rrrrrrr
@Pozew

nie ma czegos takiego jak pozew zbiorowy przy odwołaniu się od wypowiedzenia :)

Kaktus
@Xxx

Te opinię ob pracownikach to nas wypowiedzeniach czy na świadectwach pracy, bo na świadectwach raczej nie ma takiej rubryki

Była
@rrrrrrr

Nie bądź taki taka mądra

Bury
@Pozew

Przez 20 lat byłaś wydajna. Teraz już nie. Do tej pory ci tego nie powiedzieli. Firma dostanie zamówienia z Niemiec, zatrudnią nowych z ulicy to będzie wyrobienie 1000% normy. Podcinają gałąź, na której siedzą. Dyrektorzy że stawkami 15000 staną na linii. Będą (usunięte przez administratora) adekwatnie do swoich zarobków, aż pot będzie się łał po (usunięte przez administratora) Przy tych klimach co zamontowali. ????????????????????????????????????

zwolniona

Bo pisali tylko tym co mieli umowę na czas nieokreślony.

@rrrrrrr

Do sądu pracy można iść z pozwem indywidualnym lub pozwem zbiorowym, proszę doczytać zanim zacznie się Pani/Pan udzielać.

Zenon

Czemu czarnej mamby nie wywala. Może co nie co :) Chyba tak :) Achh życie :)

Gosc

No nikt bez powodu nie pisałby tak jednak coś jest nie tak w tej czarnej mabie ludzie są wredni a szczególnie te na stanowiskach a słoma z butów wychodzi im. Kulturę i szacunek z domu się wynosi tak mnie rodzice uczyli a ja teraz swoje dzieci i wyszli na ludzi i mają wysokie stanowiska ale się z tym nie obnoszą i ludzi szanują w pracy chodź są przełożonymi ich zawsze im to jako matka wpajalam szacunek dla drugiego człowieka to ich jest teraz moto Szacunek.

Xxx

Ona ma zła opinie od zawsze :D

Bye Bye

Ani wymarzona,ani interesująca, ani dobrze płatna- praca w Burym! Więc bye bye bez żalu i łez.

Tak właśnie działa tarcza antykryzysowa. Chroni i daje pracodawcom możliwość takich akcji. A pracownik na bruk. I pomyśleć, że jeszcze niedawno nasz wspaniały rząd rozważał wprowadzenie możliwości zwalniania mailowo.

Zszokowany

A co ma do zwolnień grupowych tarcza antykryzysowa???? Bez tarczy byłoby tak samo.

barbar

hahaha z tymi pozwami zbiorowymi to polecieliście ! czy wg was firma miala charytatywnie zatrudniac ludzi i wyplacac im pensje jak nie ma roboty dla nich? w obecnej sytuacji na rynku zaden sąd nie będzie śmiał zarzucić pracodawcy że bezpodstawnie zwolnił pracowników. wrzuccie na luz, moze sytuacja się poprawi i jeszcze bedą was prosić zebyście do pracy wrócili

Zkk
@barbar

No a jest taka możliwość wogole?

Bury

Pracowników zbesztać można, ale jak co niektórzy pozyskali działki na budowę swoich daczy to już temat dla co niektórych służb. Jak się ma coś za uszami to więcej pokory, bo temat świeży i może zostać ruszony. Szczegóły co niektórzy doskonale znają.

@barbar

A jakby szanownego barbara coś takiego spotkało - czego nikomu nie życzę, to też wrzuciłby na luz?

Mirka

Zostaliscie zwolnieni z winy pracodawcy z zachowaniem okresu wypowiedzenia?

PracowniK

Beda po nas dzwonic?? Podobno roboty tyle a ludzi brak. Hehehehhe

aaaa

nie mowili przez tel ze przychodzicie po zwolnienia dlaczego??? BO WSZYTKO BY POSZŁO NA CHOROBOWE! nie dziwie sie im ze musieli kłamac a poza tym płaczecie jak małe dzieci.. co niektórym to by pasowało kwiaty wręczać medale ordery na porzegnanie.. zastanówcie sie trochę kto komu by płacił ze robotę której nie ma?? a poza tym ludzie byli klasyfikowani do zwolnienia pod względem liczby chorobowych obecności w pracy urlopów na żądanie i nie wyrabianych norm oraz wiecznych pyskówek do przełożonych.. wiec nie dziwcie sie ze ktoś poleci po 10 15 latach pracy.... to że rząd umożliwił Buremu korzystanie z tarczy przy jednoczesnym zwalnianiu to już inna sprawa i wina rządu Bury to nie jedyna firma tak postępująca...

obiektywny
@aaaa

Guzik wiesz, a się wymądrzasz. Myślę po niedojrzałości wypowiedzi, że jesteś stosunkowo młoda. Powodzenia, ale zapamiętaj sobie co Ci napisałem- kiedyś, a ta chwila nadejdzie na pewno,zostaniesz potraktowana jak wszyscy inni, jak śmieć i życzę Ci wówczas dobrego samopoczucia i spełnienia .

Bbb
@aaaa

Ja nigdy nie byłam jakoś na chorobym, urlopu na żądanie też nigdy nie brałam tylko jeśli potrzebowałam czasami urlop wypisywałam wniosek z tygodniowym uprzedzeniem, gdy czegoś brakowało nadrabialiśmy to potem a z liderem się nie kłóciłam

Z.
@Bbb

Dokładnie, mnóstwo taki osób poleciało

ttt
@aaaa

Odeszły osoby które cały czas chodziły do roboty. Nie miały problemów z brygadzistami, normy wyrabiały, urlop i chorobowe brały jak już faktycznie potrzebowali. Podczas epidemii nawet nie można było pomyśleć o urlopie. Także...

xyx
@aaaa

Z tą klasyfikacją to chyba lekka kpina..zostały zwolnione osoby które nie chodziły na chorobowe, nie miały problemów z wyrobieniem i pracowali po kilka, kilkanaście lat a pozostawały osoby które pracują od nie dawna.. Brygadziści i kierownicy potraktowali nas jak śmieci.. Opinie które o nas napisali są śmieszne, i wgl nie prawdziwe.. Pytając o to dlaczego taka opinie nam dali odpowiedzieli wymijająco.. Nie wspominając o pieniądzach które dostaniemy na odchodne..

Walek
@aaaa

To co mieli napisać że zwalniają dobrych pracowników?

Ile trolom płacą za tak wpisy?
@Walek

Nie, mogli napisać, że redukują stanowiska ze względu na sytuację rynkową. I dać ludziom normalne odprawy. HB nic by się nie stało, gdyby ubyło zero na rachunku. Zresztą co tu pisać, nawet najlepszy pracownik, to tylko własność tzw. "właściciela".

Zkk
@ttt

Tak to właśnie prawda

Produkcja.

Raczej juz nie beda zwalniac. Na pewno nie grupowo

Boro

Ciekaw jestem czy "leci" sama produkcja, czy zwalniają te zastępy nierobów przy komputerach?

Nierób zza komputer

Tez zwalniają :)

@Boro

A jutro będzie druga tura zwolnień?

ann
@Nierób zza komputer

wiadomo z jakich działów zwalniaja z biur? i czy faktycznie poleciały juz jakies osoby z biur??

Biuro
@Boro

Gdyby nie moja praca zza biurka nie miałabyś / nie miałbyś co składać na produkcji ...w ogóle nie kumacie bazy bez nas to dla was roboty nie ma oczywiście bez was też. Tylko my potrafimy to docenić i zawsze uważaliśmy że ciężko pracujecie - takie jest zdanie tych nierobów zza biurka . Powodzenia i szczęścia :)

@Biuro

Zdrówka dla biura:)

Kaktus
@SMD

Firma liczy, że jakiś czas wszyscy będą wracać na nowych warunkach. Dyrektorzy mają kwestii do spłacenia na nowe auta. Potrzebują roboli i mięsa armatniego. Starajcie się. Właźcie kierownikom w tyłki. Kablujcie na siebie. Oni to docenią.

Biuro
@SMD

Dzieki:) trzymajcie się ciepło

@Biuro

Pozdrowienia dla mistrza produkcji M.T.

SMD

Nie wiesz co mówisz chłopcze..

Gosc
@Kaktus

Dokładnie w samo sedno!!! ????

Produkcja

Czy beda jeszcze zwalniac czy na tym koniec??

ccc
@Produkcja

będą

Altonjon

Zaorać to.w pizdu. Zwolnić wszystkich i nic nie będzie. Po halach niech się szczury ścigają

Kkkk95

Czemu ktoś kasuje komentarze ? Chyba strona jest po to aby móc wyrazić opinię

Xxx

Posprzątali sobie pozbyli się tych niewygodnych a ze znalazł się powod koronawirus to mieli na co zwalić . Niech wszyscy się dowiedzą co to za pseudo firma . Zostały same pupilki brygadzistów !!!

Deimos

Ludzie marnowaliśmy czas w tej firmie praca jest co nas nie zabije to nas wzmocni

Xxx

Nóż się w kieszeni otwiera jak się to wszystko czyta . Sami widzicie za co nas tam mieli . Chodziliśmy do pracy w soboty i w niedziele a na kobiec nam podziękowali . Taka prawda. Na koniec nie mieli ani kszty godności żeby powiedzieć jak wyglada sytuacja . (usunięte przez administratora) i tyle . A co do brygadzistow to zostawili sobie tych którzy sa na skinienie palca i wchodzą im (usunięte przez administratora)...y. Zwalniają dzisiaj ??

Zostaw merytoryczną opinię o Bury Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Bury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 279.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bury Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 218, z czego 34 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 111 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bury Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bury Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.