Mariusz Mróz Fit Elite Sp. z o.o.

0Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mariusz Mróz Fit Elite Sp. z o.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mariusz Mróz

Pracownik firmy - Prezes

03.06.2024 11:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Mariusz Mrózikona wywiad

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem klientów w projektach, których twarzami są influencerzy z branży fitness. Współpracujemy z klientami pod kątem dietetycznym i treningowym. Pomagamy osiągnąć cele sylwetkowe, prowadząc każdego podopiecznego krok po kroku, oraz wypracować cele związane z polepszeniem stanu zdrowia, zwiększeniem poziomu energii i nabraniem większej pewności siebie.

Jak wyglądały początki firmy?

Mariusz Mrózikona wywiad

Początki firmy nawiązują do działalności marki Trener Mariusz Mróz, która była pierwszą marką promowaną przez firmę. Na ten moment jest to największa marka w naszej firmie. Początki sięgają 10 lat wstecz, kiedy jako trener personalny prowadziłem klientów osobiście. Postanowiłem przenieść swoją działalność do internetu i tym samym pomagać większej liczbie osób, niż było to możliwe stacjonarnie. Na początku byłem tylko ja, ale po kilku latach firma rozbudowała się do kilkunastu osób, a aktualnie już prawie do 30 osób, które razem ze mną rozwijają firmę.

W jaki sposób firma się rozwijała?

Mariusz Mrózikona wywiad

Tak jak powiedziałem wcześniej, pierwsza marka, którą prowadziliśmy to moja marka, ale potem zaczęliśmy tworzyć kolejne marki. Drugą marką była Fitkobietka, czyli marka mojej żony Marty. W dalszej kolejności nawiązaliśmy współpracę z innymi influencerami z branży fitness, z którymi wspólnie tworzymy projekty, realizując działania od strony IT, marketingowo-sprzedażowej oraz bezpośredniego prowadzenia klientów przez naszych dietetyków klinicznych i trenerów personalnych.

Jak wygląda struktura firmy?

Mariusz Mrózikona wywiad

W teamie mamy dietetyków klinicznych i trenerów personalnych, którzy prowadzą naszych podopiecznych. Ich pracę weryfikuje dwójka koordynatorów, którzy nadzorują pracę teamu i dbają o to, by obsługa klientów była na jak najwyższym poziomie. Druga część firmy to ludzie, którzy mówiąc w skrócie, tworzą nasz cały marketing i sprzedaż. Dbają o przygotowywanie materiałów pod kątem merytorycznym, ale także tworzą go ze mną dosłownie, poprzez nagrywanie, montowanie filmów (dział video). Dzięki tym działaniom w internecie jest dużo naszych treści, zachęcających do dołączenia do nas. Od roku funkcjonuje u nas także dział sprzedaży, który pomaga osobom wstępnie zainteresowanym odchudzaniem lub mającym inny cel zdrowotny potencjalnym klientom. Poprzez darmową konsultację telefoniczną pomagają podjąć świadomą decyzję o dołączeniu do nas. Konsultacja ma za zadanie znaleźć konkretny problem, bolączkę klienta i rozwiązanie, o ile takie rozwiązanie możemy klientowi dać, przy współpracy online. Klient, tak jak i my, upewnia się, czy nasz program, jest czymś odpowiednim dla niego w danym momencie.

Jak firma działa na co dzień?

Mariusz Mrózikona wywiad

Działamy w 100% online, zatrudniając pracowników z całej Polski. Nie prowadzimy tym samym klientów lokalnie. Do grona naszych podopiecznych dołączyć mogą osoby tak naprawdę z całego świata. Mamy bardzo dużo klientów z Polski, ale także Polaków mieszkających za granicą. Coraz częściej wśród naszych klientów pojawiają się obcokrajowcy, których prowadzimy w języku angielskim.

Jak przebiega rekrutacja w firmie?

Mariusz Mrózikona wywiad

Aktualnie rekrutacja odbywa się w całkowicie zdalnie. Zazwyczaj kandydaci mają do wykonania krótkie zadanie rekrutacyjne, dostają kilka pytań, a następnie zapraszani są na spotkanie online. Ostatnio skupiamy się na rekrutowaniu osób do naszego prężnie rozwijającego się działu marketingu i sprzedaży, ponieważ jest to dział, który sukcesywnie się rozwija.

Jak wygląda proces wdrożenia w firmie?

Mariusz Mrózikona wywiad

Pracownicy, których przyjmujemy na okres wdrożeniowy, mają czas na zapoznanie się z obowiązkami i strukturą firmy. Okres ten trwa do dwóch miesięcy. W tym czasie nowo zatrudniona osoba sprawdza, jak u nas wyglądają działania, jest w stałym kontakcie nie tylko z przełożonym/koordynatorem czy managerem, ale także innymi osobami z teamu. Kluczowa jest dla nas komunikacja i wsparcie. W tym okresie pracownik sprawdza, jak podoba mu się praca u nas. Odbywają się regularne spotkania i wspólnie omawiamy wyniki pracy danej osoby.

Jakie plany rozwojowe ma firma?

Mariusz Mrózikona wywiad

Do niedawna mocno skupialiśmy się na pozyskiwaniu nowych osób do współpracy, (Influencerów) i na tworzeniu kolejnych projektów. Aktualnie mamy już konkretne, stałe współprace oraz projekty, które rozwijamy. Szczególnie na ten moment skupiamy się na rozwoju marki Trener Mariusz Mróz.

Czesiek Nowy wpis

warunki dogadam już sobie na rozmowie skoro indywidualne sa ale atmosfera raczej dla wszystkich byłaby taka sama? Ocenicie jak teraz wygląda? nie chce trafić gdzieś gdzie jest sztywno

Nowy wpis

@Czesiek

Zdecydowanie stawiamy na luźną i swobodną koleżeńską atmosferę, kluczowa jest dla nas komunikacja :)

Mari Nowy wpis

Fajne, a copywriter z otrzaskaniem w branży to pewnie ma umowę o pracę i stałą pensję, a nie bidny siedzi na dziele i szuka gdzie by dorobić, tak? Jeśli szukają tu dobrego contentowca to ja chcę!

Nowy wpis

@Mari

Warunki zatrudnienia ustalane są indywidualnie. W sprawie ewentualnej rekrutacji zapraszamy serdecznie na kontakt@mariuszmroz.pl :)

Witold

Z tego co widzę praca jest tu głównie dla trenerów personalnych. Zarobki ustala sie indywidualnie w zależności jakie certyfikaty trenerskie bym miał czy jest stała stawka na godzinę taka sama dla każdego? Pytam bo nie wiem czy kasa jest na tyle dobra że da się z niej wyżyć. Ktoś mnie uświadomi?

@Witold

Witaj :) Zatrudniamy głównie trenerów oraz dietetyków klinicznych, ale nasza firma ma również stanowiska w innych działach (sprzedaż, marketing, it). W czasie rekrutacji poza certyfikatami, studiami, sprawdzamy przede wszystkim faktyczną wiedzę kandydata. Stawka na start (okres próbny) może różnic się od tej docelowej, która zależna jest od zaangażowania i jakości obsługi klientów. Aktualnie pracujemy ze stałym teamem już od długiego czasu. :)

Aktualność
Dzień dobry!

Cieszymy się, że do nas trafiłaś/trafiłeś. Chcemy stworzyć tu miejsce, dzięki któremu łatwiej będzie Wam nas poznać.
Będziemy starali się brać aktywny udział w rozmowach na forum, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, a Wy abyście mieli realny obraz naszej firmy.

Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami ze współpracy, szanujemy każdą opinię i doceniamy konstruktywną krytykę, bo dzięki temu stajemy się coraz lepsi. Co widać po rozwoju naszej firmy w ciągu ostatnich lat  działania.
Zapraszamy szczególnie do zajrzenia do zakładek z metamorfozami.

Prosimy o utrzymanie merytorycznego poziomu na forum. Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Fit Elite pomaga tworzyć projekty zmieniające zdrowie i sylwetki ludzi na całym świecie.
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Mariusz Mróz Fit Elite Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Mróz Fit Elite Sp. z o.o. - Warszawa