Opinie o Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie w Warszawa

1/5
Na podstawie 3 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie w Warszawa

Odradzam.

Odradzam. Krzyki, dużo dzieci biegających po domu całymi dniami! Boiska pod oknami powodują straszne hałasy! Czynsze bardzo wysokie. Ciągle podwyżki dla prezesa, za które płaci się w czynszu. Niekompetentni pracownicy! Beznadziejne warunki do życia! Bombelki przejawiają zachowania nieludzkie, jakby żyły w lesie-wycie, szczekanie. Smród papierosów miesza się że smrodami przypalone cebuli i ziemniaków. Sami budowlańcy.

Mieszkańcy mają dosyć!!!!

Odradzam kupno mieszkania! Jeżeli szukacie prawdziwych opinii o tej spółdzielni, te negatywne tutaj pisane, są jak najbardziej prawdziwe. Czas spojrzeć prawdzie w oczy. Jak najdalej od tego(usunięte przez administratora) Niech wam oczu nie zamyka niska cena za metr, bo tu żyje się w jak w slamsach! Getto, prawdziwe(usunięte przez administratora) Ta spółdzielnia już dawno nie powinna mieć prawa istnienia. To co tutaj się wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie!!!! A mieszkaniec i tak wszystko pokryje w czynszu!!!! Bardzo wysokim czynszu (jak na realia czynszów w Warszawie). Niby warszawa a gorzej od wioski w Rosji!!!!

Jak najdalej!!!

Bardzo głośno, bardzo drogo, śmierdzi wszędzie!!! Bardzo dużo wrzeszczących bombelkow, biegających, nie wychodzących na dwór. Dużo psów, bardzo dużo, szczekających całymi dniami, często robiącymi niespodzianki w windach. Plac zabaw wiecznie demolowany przez młodzież pijącą alkohol i paląca papierosy.

Odradzam!

Stanowczo odradzam zakupu mieszkań na jakimkolwiek osiedlu tej spółdzielni. (usunięte przez administratora) brud, hałas, gorąco, krzyki. Bardzo wysokie czynsze, bardzo dużo dzieciaków, same młode rodziny z kilkoma dziećmi. Bardzo dużo dzieciaków na każdym piętrze w każdym bloku, drogo, wszystko drogo. Odradzam! Jeśli zastanawiasz się bo ceny niskie nie polecam, użytkowanie i wszystko inne bardzo drogie!!!!!!! Dużo ludzi się wyprowadza!!!!!

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie prowadziła rekrutację na stanowisko Konserwator budynku. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Agent Nieruchomości
Wrocław
Tekton Capital Sp. z o.o.
logo firmy ADMINISTRATOR
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. nieruchomości
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Za goraco

Z tym ogrzewaniem to potwierdzam, później rachunki są sztucznie zawyżone. Dużo bombelkow w bloku to ogrzewanie na full, zakręcenie nic nie da bo i tak płacisz za grzanie. A później wysokie czynsze, niepotrzebnie. W każdym bloku można przykręcić ogrzewanie na dole, ale po co przecież bombelkom będzie zimno po domu!!!!

Po co?

Czemu przy prawie 20stu stopniach na zewnątrz, ogrzewanie jest włączone? To generuje dodatkowe koszty, zupełnie niepotrzebne i zbyteczne. Po co? Bo dużo bombelkow w bloku???

Były mieszkaniec

Odradzam kupowania tu mieszkań. Potwierdzając wcześniejsze negatywne komentarze. Mieliśmy mieszkanie i się wyprowadziliśmy. Tu gdzie teraz jesteśmy jest o wiele lepiej i taniej, a dalej mieszkamy w Warszawie! Spółdzielnia ta jest tragicznie zarządzana, potwierdzam żadnych informacji nie mieliśmy. Ciągle były tylko podwyżki czynszów, a jakość życia tragiczna.

Nickgra

Nie polecam tej (usunięte przez administratora) Nie polecam kupować tu mieszkań. Nie polecam tu niczego. (usunięte przez administratora) brud, hałasy i wszechobecne bomble, które są bardzo źle wręcz tragicznie hodowane, a nie wychowywane! Tu bomble od małego przejawia ja zachowania zwierzece: szczekają albo wyją jak psy, biegają i zachowują się jak dzikie. Reszte można sobie dopowiedzieć. Bardzo wysokie czynsze !!!!!!!!!

Nwhwjd

Nie polecam tej spółdzielni. Jak najdalej od tej spółdzielni. Najgorsza spółdzielnia w całej Polsce! Ciągle hałasy, rozdziczałe bombelki biegające i drace się wiecznie. Hałasy z kompleksu boisk. (usunięte przez administratora), wszelkiej narodowości. Bardzo wysokie czynsze, beznadziejne zarządzanie. Ciągły (usunięte przez administratora) na klatkach. Dzicy lokatorzy, klany rodzinne. JAK NAJDALEJ OD TEGO (usunięte przez administratora)

Mieszkaniec

Bezapelacyjnie najgorsza spółdzielnia w całej Polsce. Krzyki do 22 codziennie z komleksu boisk oraz boiska szkolnego. Typowe multikulti. Ukraińcy, Wietnamczycy, Białorusini, ciemnoskorzy, wszystkie rasy. Dzieci niewychowane, a typowo hodowane jak kury w klatkach. Nie polecam!!

Co wiecie odnośnie firmy Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie w mieście Warszawa, bo nadal nie widzimy wieści od pracujących?

witold

Jest to bezwzgldnie jedna z najlepszych a mzoe najlepsza spoldzielnia mieszkaniowa i to nie tylko w Warszawie.Osiedle trzech budynkow o wyjatkowej architekturze zuplenie inne od bezbarwnych,wspolczesnych blokow,z mnostwem zieleni,bardzo ciche i bezpieczne.Mieszkania tu sa bardzo poszukiwane a Zarza i ADM sa przykladme,jak powinno to wszytsko wygladac.To opinia lokatorow,rzeczywista. Warunki pracy sa chuba dobre,skoro chocby dozorcy sa tu od lat ci sami.Maja do dyzpozycji takze nowy i najnowszy sprzet iw szystko,co jest potrzebne i dobre warunki socjalne

Izabela
@witold

A czy wiesz może, jak w dobie epidemii funkcjonuje aktualnie ta spółdzielnia, czy zarząd i administracja nadal są zamknięte? Pytam o to głównie pod kątem pracy w tym miejscu, chciałabym się dowiedzieć o możliwość zatrudnienia dla osób z doświadczeniem. Widzę na stronie internetowej, że ogłaszają na bieżąco przetargi więc może jednak jest zapotrzebowanie dla nowych pracowników.

@witold

Ciche? Chyba najgłośniejsze w Polsce z kompleksem sześciu boisk za oknami i drącą się młodzieżą, dziećmi i starszymi. Ogólnie nie polecam.

Hubek

Nie widać, może nie jest fajnie i nie chcą się wypowiadać?

@witold

Jak dla mnie wypowiada się tu pracownik spółdzielni,jako mieszkanka powiem tak cała administracja to jak ten opis jedno kłamstwo. cytuję " wyjątkowo architekturze" mowa tu o lamperi w kolorze brązu której od ponad 20 lat nie mozna zmienic? klatki stare nic wnich nie odświeżane biała częśc jest już siwa z brudu. Administracja nic nie wiedząca, spychologia , rozkładające ręce na wszystkie propozycje, a do tychczas jedna z administratorek lokatorów uważała za wrogów.. zapomniała kto tu jest dla kogo.

@Mieszkaniec

Najgłosniejsze? moje okna wychodzą na te boisko, i jakoś nie zauważyłam. Osiedle osób już w dojrzałym wieku , bardzo mało dzieci a tym bardziej krzyczących nie zauważyłam. ale po zdaniu "kompleksem sześciu boisk za oknami i drącą się młodzieżą, dziećmi i starszymi" tu chyba wszystko mieszkańcowi przeszkadza i zapomniał jak mieszka się w blokach, żeby mieć totalną cisze i spokoj trzba przeprowadzić się do domku pod warszawę a nie mieszkać w aglomeracji warszawskiej. poza tym ciekawe gdzie te 6 boik???!!! jest tylko 1..

@Mieszkaniec

Co za kłamstwo! (usunięte przez administratora) brud i krzyki!!! Boiska i dwa parkingi z każdej strony. Bardzo dużo dzieci, przeważnie same młode rodziny z dziećmi. Starsi ludzie dawno się wyprowadzili z tego (usunięte przez administratora) Krzyki codziennie do 22, do tego ciągle wiertarki lokatorów, nawet w niedzielę i święta. Aktualnie klatki są remontowane

Moniczka

Ja też odradzam kupowania mieszkań na osiedlach tej spółdzielni. Potwierdzam, że ze spółdzielnia jest coś nie tak, która spółdzielnia zgadza się żeby tylko pod jej blokami były boiska? Prezes bez kompetencji, wybrany po układach. Bez przygotowania, nie znający się kompletnie ani na zarządzaniu ani na budownictwie. Najgorsza spółdzielnia w Warszawie, pod względem beznadziejnej jakości mieszkania, bardzo wysokich czynszow, ciągłego plotkowania na ogromnych placu zabaw postawionym za pieniądze mieszkańców! I pod względem hałasów z kompleksów boisk na które zjeżdża się cała warszawa, w tym dziadki, młodzież, bombelki. Nie polecam i odradzam!

Hieh
@Mieszkaniec

Kłamstwo! Dzieci na osiedlu jest bardzo dużo! Na każdym piętrze w każdym bloku po kilka sztuk!! Starsi ludzie już dawno się wyprowadzili, zostawiając swoje dzieci z wnukami!

Tnf

Szczerze nie polecam tej spółdzielni, która już dawno nie powinna istnieć. To w jaki sposób ściągając tyle kasy od mieszkańców jest żałosne. Wieczne remonty, na które mieszkańcy muszą płacić bardzo wysokie czynsze. Czynsze bardzo wysokie nawet na realia Warszawy (porównując do innych dzielnic na których są znacznie niższe!!). Ludzie stąd uciekają. Mieszkania za 8 500!/9000m2 i tak się nie sprzedają bo nikt nie chce tu kupować!

Mieszkaniec

Ciągłe hałasy z boisk od poniedziałku do niedzieli od 6 do 22. Tylko pod blokami tej spółdzielni są dwa kompleksy boisk. Czynsze bardzo wysokie. Trzy fundusze remontowe co miesiąc do zapłaty. Co roku ponad milion złotych przeznaczane na remonty

Mateusz

Bardzo dużo dzieci i psów. Ogromny plac zabaw przyciągający dzieciaków z okolicznych osiedli (na których takich placów nie ma). Plac zabaw niszczony przez młodzież która często pije i pali, niszcząc zabawki, co powoduje często ich naprawdę bądź wymianę za co płacą w czynszu mieszkańcy. Jeżeli ktoś pracuje na nocki nie polecam, w dzień się nie wyśpi, bo wszędzie słychać hałasy z okolicznych boisk.

Nie polecam. Wszystko robione na odwal. Wysokie czynsze, ciągle halasy z boisk!

Nie polecam

Nie polecam tej spółdzielni. Najgorsza w Warszawie. Rodzinne klany. Ludzie zarządzający bez kompetencji tylko kasę ściągać. Bardzo wysokie czynsze porównując z innymi dzielniami.nie polecam nikomu!

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Administrator prowadzona przez firmę Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Mieszkaniec

A gdzie była informacja o rekrutacji ? od jakiegoś czasu suminnie przeszukuje internet i takiego nie zauważyłam

A jak pracuje się tu w administracji?

Opowiedzcie jak wyglada umowa w tej spółdzielni?

Karol

Czy jest jakiś powód, że nikt nie korzysta z tego forum żeby podzielić się swoją opinią o pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie - Warszawa

• Jak się pracuje w Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie?

Zobacz opinie na temat firmy Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie
  • Korzona 111