Oferta opublikowana13.08.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krośnieńska 12, 66-615 Połupin, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: zszywanie rur wentylacyjnych z materiału pvc

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

Opis wynagrodzenia: 28,10 zł/h pierwsza umowa zlecenie, nastepnie umowa o pracę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 19.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Szwaczka maszynowa

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie dowolne; wiedza z zakresu szycia, obsługa maszyny

Pracodawca

Nazwa: MONTAGE TECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: GORZOWSKA 10, 65-127 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV kontakt telefoniczny z pracodawcą