SPECJALISTA - DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-FINANSOWY

Gliwice
Oferta opublikowana10.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zygmunta Starego 17, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: KONKURS, szczegóły oferty pracy na stronie: https://bip.zdpgliwice.powiatgliwicki.finn.pl/res/serwisy/pliki/36161470?version=1.0 Wykształcenie: wyższe/średnie; przy wykształceniu średnim wymagane 3 letnie doświadczenie zawodowe; obsługa komputera i pakietów Ms Office; sumienność; operatywność, praca w zespole, komunikatywność; zakres obowiązków:prowadzenie wszystkich spraw związanych z wnioskami o pomoc zewnętrzną, prowadzenie sekretariatu, sporządzanie zamówień, zleceń i umów na dostawy i usługi nie wymagające procedury przetargowej, prowadzenie rozliczeń samochodów służbowych i sprzętu drogowego, praca w komisji przetargowej. jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 4 800 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.11.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Znajomość programu Ms Office

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: Zarząd Dróg Powiatowych

Adres: Zygmunta Starego 17, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty z pracodawcą po uzg. telefonicznym Dokumenty do pobrania i szczegółowe informacje na stronie: https://bip.zdpgliwice.powiatgliwicki.finn.pl/res/serwisy/pliki/36161470?version=1.0