Oferta opublikowana18.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Czernichowska 28, 32-070 Kłokoczyn, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: - Czynności i zadania w zakresie pełnionej funkcji psychologa - Wypełnianie obowiązków wynikających z prawa oświatowego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.175

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 7

Wynagrodzenie brutto: od 1 908,66 PLN

Opis wynagrodzenia: Wymiar etatu 7/18

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (studia magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym), uprawnienia do zajmowania stanowiska psychologa

Pracodawca

Nazwa: STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI im. JULIANA TUWIMA W KŁOKOCZYNIE

Adres: Czernichowska 28, 32-070 Kłokoczyn, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV