Oferta opublikowana23.08.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Menden, Niemcy

Zakres obowiązków: - Łączenie rozdzielnic elektrycznych, wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych. - Miejsce wykonywania pracy: teren Niemiec: Menden lub Gladbeck - Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-17:00 do ustalenia z pracodawcą.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 70 do 80 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 70 do 80 zł/brutto/godzina (13,50 EURO/netto/godzina + premia). Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Docelowo praca na stałe.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 23.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektryk lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe kierunkowe elektryk lub pokrewne, mile widziane wykształcenie średnie. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia elektryczne SEP. Wymagana umiejętność pomiarów elektrycznych. Dodatkowy atut to znajomość języka angielskiego lub niemieckiego chociaż w stopniu komunikowania się.

Pracodawca

Nazwa: PHU KAR MAT Magdalena Pietras

Adres: Wodąca 135A, 32-332 Bukowno, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 604-64-06-86) w godzinach: 7:00-19:00