Zarządzanie flotą

Rzeszów
Oferta opublikowana21.05.2024
Oferta wygasa15.08.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie flotą pojazdów
  • Nadzorowanie ewidencji przebiegu pojazdów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z użytkowaniem pojazdów
  • Współpraca z serwisami samochodowymi w kraju i za granicą
  • Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi oraz z operatorem kart paliwowych
  • Prowadzanie spraw urzędowych związanych z flotą pojazdów

Oferujemy:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Pełne wdrożenie oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Wynagrodzenie od 4000 zł netto (lub więcej w zależności od doświadczenia)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe NNW.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu flotą pojazdów
  • Podstawowa znajomość zagadnień mechaniki samochodowej
  • Gotowość do pracy w niektóre weekendy (zgodnie z wymiarem czasu pracy)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Podstawowa obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane również C+E, ale niewymagane)
  • Mile widziane doświadczenie w wypożyczalni samochodów lub salonie samochodowym (niewymagane)

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pomocą portalu infopraca.pl.

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 17/05/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: 1 rok Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Wynagrodzenie 5 300PLN - 7 300PLN / Monthly (Brutto) Branża / kategoria: Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1