Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tokarz

Obowiązki

Lista obowiązków:

  • aktywna obsługa tokarek
  • przeprowadzanie kontroli produktu pod względem jakościowym
  • postępowanie zgodnie z instrukcjami
  • wykonywanie produktów w określonym terminie
  • dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • umiejętność obsługi tokarki skrawającej
  • doświadczenie w tego typu pracy (min. 2 lata)
  • dobre zdolności manualne
  • motywacja do podjęcia pracy w zawodzie
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

Oferujemy pracę w stałych godzinach, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, premie motywacyjne i dodatki pozapłacowe.