STOLARZ MEBLOWY

Greifswald
Umowa o pracę15-17 €brutto / godz.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • PRACA - NIEMCY - STOLARZ - MONTER MEBLI - JACHTY lub KAMPERY. NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ. Niemiecki Pracodawca Zatrudni Stolarzy Monterów Mebli do Jachtów i Kamperów. Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w Kolejnych m-cach 2024. PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.

Obowiązki

  • Przebudowa / Rozbudowa wnętrza Jachtów lub Kamperów.
  • Montaż Mebli.
  • Praca przy Maszynach Stolarskich.
  • Wykonywanie Zadań zgodnie z Rys. Technicznym.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako stolarz, monter mebli.
  • Wymagane prawo jazdy i własny samochód.
  • Znajomość języka niemieckiego Wymagana.

Oferujemy

  • PRACA - NIEMCY - STOLARZ - MONTER MEBLI - JACHTY lub KAMPERY.
  • NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
  • Niemiecki Pracodawca Zatrudni Stolarzy Monterów Mebli do Jachtów i Kamperów.
  • Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024.
  • PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Pracę.
  • OFERUJEMY
  • STAWKA 15,00 € - 17,00 € brutto/ godz.
  • Dieta 20 € netto / Dzień Pracy na Wyżywienie + Dieta 20 € netto / Dzień Pracy Dopłata do Zakwaterowania.
  • SYSTEM PRACY DWUZMIANOWY 6.00 - 14.00 , 14.00 - 22.00
  • Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
  • Dla Pracowników Pokoje zawsze jednoosobowe. Koszt Kwatery od 20 - 25 euro za Dobę.
  • Zwrot kosztów pierwszego przyjazdu do Niemiec w formie jednorazowego bonu paliwowego w kwocie 50 €.
  • Ustawowe ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne.
  • Zwrot kosztów za ubranie robocze.
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
  • Punktualna wyplata wynagrodzenia do 15-tego dnia każdego miesiąca.
  • Wsparcie polskojęzycznych Rekruterek.

Dodatkowe informacje

  • Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracowników.
  • Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie
  • prosimy o przesyłanie Dokumentów Aplikacyjnych.
  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
  • APLIKACJE CV www.rekrutacja.kozow.eu E-mail biuro@kozow.eu
  • BIURO KONTAKT T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1