Umowa o pracę13 €brutto / godz.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Wstęp

  • PRACA - NIEMCY - STOLARZ - NIEMIECKI NIE WYMAGANY. NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ NIEMIECKI PRACODAWCA. NOCLEG DLA PRACOWNIKÓW BEZPŁATNY. Niemiecki Pracodawca Zatrudni Stolarzy Budowlanych. Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w kolejnych m-cach 2024.

Obowiązki

  • Możliwy Zakres Prac Praca w Warsztacie Stolarskim Montażach Stolarskich Mebli
  • lub Praca na Budowie Stolarka Budowlana ( Montaż Okien, Drzwi, Schodów).

Wymagania

  • Kilkuletnie Doświadczenie w Branży - Zawód branżowy nie jest wymagany.
  • Własne AUTO do wyjazdu nie jest wymagane.
  • Znajomość niemieckiego nie jest wymagana.
  • UBRANIE ROBOCZE wymagane w kolorze ciemnym
  • ( brązowe, niebieskie, zielone ) ale nie czarne, buty ze stalówka ( metalowe noski butów ).
  • Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracowników.

Oferujemy

  • Niemiecki Pracodawca Zatrudni Stolarzy Meblowych i Stolarzy Budowlanych.
  • Zatrudnienie od Maj , Czerwiec i w Kolejnych m-cach 2024.
  • PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy
  • Zatrudnienie na niemiecka Umowę o Prace.
  • STAWKA 13,20 EUR brutto / godz. + Dieta 3,60 EUR netto / godz. Pracy = 13,00 EUR netto/godz.
  • Zakwaterowanie Zorganizowane i Opłacone przez Pracodawcę zawsze na Czas.
  • Pokoje dla Pracowników zawsze jednoosobowe.
  • Zatrudnienie dla TEAMÓW i Samodzielnych Pracowników.

Dodatkowe informacje

  • Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV
  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1