Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Stolarz

Obowiązki

Opis:

  • naprawa i odnowa podłóg drewnianych i paneli
  • montaż paneli ściennych
  • montaż i produkcja okien i drzwi
  • bezpośrednia współpraca z brygadzistą

Wymagania

Oczekujemy:

  • dokładności i precyzji
  • odpowiedzialności i zaangażowania
  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin
  • dobrej komunikacji
  • umiejętności czytania rysunków technicznych
  • umiejętności wykonywania mebli wg projektu
  • znajomości okuć i systemów meblowych
  • obsługa maszyn stolarskich (piła formatowa, okleiniarka)
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zgodne z posiadanymi umiejętnościami
  • umowę zlecenie lub po okresie próbnym umowę o pracę
  • pracę w młodym i prężnym zespole nastawionym na rozwój
  • płatne nadgodziny
  • pozapłacowe benefity