Specjalista Ds. Turystyki

Sandomierz
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Specjalista Ds. Turystyki

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż usług świadczonych przez firmę
  • monitoring trendów turystycznych
  • prowadzenie ewidencji
  • obsługa posprzedażowa
  • nadzór nad dokumentacją i płatnościami

Wymagania

Wymagamy:

  • zainteresowania branżą turystyczną
  • nastawienia na osiąganie wyników
  • dyspozycyjności
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości systemów rezerwacyjnych (mile widziane)

Oferujemy

Nasza oferta:

  • zagraniczne wyjazdy szkoleniowe
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazna atmosfera
  • dobre zarobki
  • benefity pozapłacowe