Specjalista ds. MICRO Ramówki (m/k)

Warszawa
Oferta opublikowana15.03.2024
Oferta wygasa13.06.2024

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem współpracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i układanie micro ramówki miesięcznej z odpowiednim wyprzedzeniem w oparciu o wytyczne dotyczące ramówki makro,
  • Zarządzanie bieżącymi ramówkami kanałów tematycznych i odpowiedzialność za ich ostateczny kształt emisyjny,
  • Szczególna dbałość o playlisty, w których występują reklamy,
  • Tworzenie nowych rekordów w systemie bazodanowym, niezbędnych do składania playlist,
  • Współpraca z innymi działami przy tworzeniu dużych bazach danych.

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w mediach,
  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Power Point i Excel.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (przynajmniej B2),
  • Zainteresowanie filmem, znajomość telewizji i treści telewizyjnych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dbałość o szczegóły i wysoki poziom dokładności,
  • Znakomita organizacja pracy, zapewniająca efektywną pracę pod presją czasu,
  • Proaktywna postawa i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę hybrydową (3 dni zdalne, 2 dni stacjonarne),
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków oraz szkoleń i kursów).