Pielęgniarka Dyplomowana

Norymberga
Umowa o pracę30-34 €brutto / godz.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Wstęp

  • PRACA DLA PIELĘGNIAREK DYPLOMOWANYCH - NIEMCY. NIEMIECKA UMOWA - NIEMIECKI PRACODAWCA - ZAKWATEROWANIE OPŁACA PRACODAWCA. Niemiecki Pracodawca Zatrudni Pielęgniarki i Pielęgniarzy w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy. Zatrudnienie od Maj, Czerwiec i w Kolejnych m-cach 2024.

Obowiązki

  • Opieka pielęgniarska nad pacjentami
  • Praca wg harmonogramu pracy
  • Pobieranie materiałów do badań diagnostycznych.
  • Przygotowanie pacjentów do badań specjalistycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie medyczne
  • Uznanie dyplomu w Niemczech - URKUNDE.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Doświadczenie w pracy w niemieckim domu opieki lub klinice
  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do dyspozycyjności
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, pielęgnacyjne, wypadkowe, od utraty pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji:
  • STAWKA 30 - 34 Euro brutto/ godz.
  • DIETA DZIENNA 28 Euro netto.
  • Zapewnione w kontrakcie 173 godz. miesiecznie.
  • Dodatki za pracę:
  • nadgodziny i nocna zmiana +25%
  • soboty+25%
  • niedziele +50%
  • święta +100%
  • Urlop wypoczynkowy 30 dni
  • Premia Świąteczna, dodatek finansowy do urlopu (600 Euro brutto)
  • Premia lojalnosciowa 8.000 Euro w ciagu 2 lat
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • Bezpłatne zakwaterowania.
  • Zwrot kosztów podróży.
  • Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności na miejscu
  • od złożenia wniosku na zasiłek na dzieci aż po uzyskanie zaświadczenia o niekaralności.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Elastyczny czas pracy
Dofinansowanie dojazdów do pracy

Dodatkowe informacje

  • Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie prosimy o przesyłanie aktualnych
  • Dokumentów Aplikacyjnych w wersji polskiej lub niemieckiej.
  • Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.
  • APLIKACJE CV www.rekrutacja.kozow.eu E-mail biuro@kozow.eu
  • BIURO KONTAKT T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1