Operator CNC - Laser, 3D CAD/CAM

Ribe
Umowa o pracę110 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Aktualnie poszukujemy dla naszych klientów w Danii osób do pracy na stanowisku: Operator CNC ze znajomością obsługi urządzeń firm: Mazak, Siemens lun Heidenhain

Obowiązki

  • Obsługa maszyn oraz wykonywanie prac według projektu
  • Kontrola i weryfikacja parametrów maszyn
  • Pisanie programów na laser
  • Pisanie programów na krawędziarkę

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność oraz doświadczenie przy obsłudze urządzeń Mazak, Siemens lub Heidenhain
  • Dokładność i sumienność
  • Znajomości języka angielskiego. (co najmniej jedna osoba w grupie)

Oferujemy

  • Duńska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 180kr brutto na godzinę ( w zależności od kwalifikacji możliwa jest negocjacja stawki)
  • Pomoc z zakwaterowaniem (Pokoje zawsze jednoosobowe)
  • Pomoc z uzyskaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do pracy w Danii - Numer Cpr, karta podatkowa, żółta oraz niebieska karta ubezpieczeniowa
  • Wynagrodzenie co 14 dni

Dodatkowe informacje

  • Start pracy od zaraz