Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Głogów
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego

Obowiązki

Obowiązki:

  • zabawa z dziećmi
  • zajecia edukacyjne dla dzieci
  • wycieczki przedszkolne i wyjścia na świeże powietrze
  • dbanie o bezpieczeństwo dzieci

Wymagania

Wymagania

  • Lubisz bawić się z dziećmi, rozmawiać z nimi, dopytywać, co myślą?
  • Wierzysz w to, ze każde dziecko uczy się podejmować samodzielne, dobre dla niego wybory?
  • Lubisz samorozwój i aktywnie pracujesz nad sobą?
  • Masz doświadczenie w pracy w żłobku/przedszkolu lub zaczynasz dopiero swoją karierę w tym zawodzie?
  • Praca i obcowanie z dziećmi jest dla Ciebie w dalszym ciągu Twoją pasją?

Oferujemy

Chcielibyśmy zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość realizacji własnych, autorskich pomysłów;
  • otwartość na kreatywne pomysły związane z rozwojem żłobka;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • komfortowe warunki pracy w pięknym otoczeniu.