Młodszy księgowy ds. Funduszy

Rzeszów
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy księgowy ds. Funduszy

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Kontrola rozliczeń papierów wartościowych
  • Uzgadnianie zleceń zarządzających z otrzymanymi potwierdzeniami transakcji
  • Bieżące prowadzenia ksiąg rachunkowych i przygotowywania codziennych wycen
  • Przygotowywanie projekcji płynności i weryfikacji gotówki
  • Kontrola limitów inwestycyjnych
  • Prowadzenie ewidencji zawartych transakcji

Wymagania

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse lub rachunkowość)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie rynkami finansowymi i chęć rozwoju w tym obszarze
  • Zdolności analityczne
  • Dokładność i skrupulatność
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Intensywne szkolenie wdrażające do wykonywanych zadań i dalszy rozwój kompetencji zawodowych
  • Pogłębienie wiedzy związanej z rynkami kapitałowymi i instrumentami finansowymi
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie karty Multisport