Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Młodszy Analityk IT

Obowiązki

Jakie obowiązki?

  • Prowadzenie warsztatów biznesowych i IT,

  • Analiza, tworzenie i zarządzanie,

  • Analiza danych oraz projektowanie logicznych modeli danych,

  • Projektowanie i współpraca przy realizacji rozwiązań IT.

Wymagania

Jakie wymagania?

  • 2 lata doświadczenia w projektach IT w roli konsultanta, programisty, PMO,

  • Znajomość zagadnień IT takich jak bazy danych, języki programowania, architektury systemów,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2),

  • Otwartość na naukę,

  • Gotowość do podejmowania wyzwań i ambitnych zadań.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub B2B,

  • Praca w zespole profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach,

  • Znajmość najnowszych trendów z branży,

  • Różnorodność projektów,

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze analizy biznesowej, systemowej, analizy danych,

  • Pakiety świadczeń: opieka medyczna, rabaty na zakupy, dofinasowanie kart sportowych,

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma learningowa.