MECHANIK SAMOCHODOWY

Bautzen
Umowa o pracę2 300-2 400 €brutto / mies.
Oferta opublikowana01.05.2024
Oferta wygasa11.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • PRACA  - NIEMCY -   MECHANIK SAMOCHODOWY - NIEMIECKI PRACODAWCA  -  NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ - PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE.

Obowiązki

  • Mechanika Pojazdowa Samochody PKW lub LKW.

Wymagania

  • Doświadczenie w Branzy min . 2 LATA.
  • Niemiecki na poziomie wykonywania Zleceń .Zawód Branżowy nie jest Wymagany

Oferujemy

  • PRACA - NIEMCY - MECHANIK SAMOCHODOWY.
  • NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ
  • PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - DLA PRACOWNIKÓW NOCLEG BEZPŁATNY
  • Zatrudnimy Mechaników Samochodowych do Niemiec.
  • ZATRUDNIENIE od Maj , Czerwiec i kolejnych m-cach 2024.
  • PRACODAWCA NIEMIECKA AGENCJA PRACY.ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE
  • OFERUJEMY
  • WYNAGRODZENIE od 2300 EURO NETTO / M-C
  • Pracodawca organizuje i Opłaca Zakwaterowanie - Dla Pracowników Nocleg Bezpłatny

Dodatkowe informacje

  • Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika
  • APLIKACJE CV
  • www.rekrutacja.kozow.eu
  • e-mail biuro@kozow.eu
  • T + 48 515 526 657 T + 31 620 489 676
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1