Oferta opublikowana22.05.2024
Oferta wygasa08.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7749. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz selekcji.

Obowiązki

  • Zakres obowiązków:
  • # Rozładunek/ załadunek
  • # Pakowanie, skanowanie, sortowanie, liczenie towaru
  • # Kontrola jakości towaru
  • Oferta pracy nie jest kierowana do par.

Wymagania

  • Nasze wymagania:
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • dyspozycyjność na długi okres czasu
  • motywacja oraz chęci do pracy

Oferujemy

  • Stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Darmowy dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • Cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy
  • Dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1