Lakiernik samochodowy - Niemcy z zakwaterowaniem

Frankfurtu nad menem
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa04.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Miejsce pracy: Frankfurtu nad Menem (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Lokalizacja: okolice Frankfurt nad Menem

STAWKA od 3500 Euro na rękę

Obowiązki:

  • lakierowanie przy użyciu pistoletu kubkowego samochodów różnych marek
  • lakierowanie karoserii i blachy samochodowej
  • przygotowanie podkładu, szpachlowanie
  • kontrola jakości gotowych komponentów
  • praca w dużym warsztacie

Wymagania wobec kandydata:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego, do ogólnej komunikacji na warsztacie
  • doświadczenie w pracy jako lakiernik samochodowy
  • auto na wyjazd, warunek konieczny
  • chęci do pracy i samorozwoju

Oferujemy:

  • stawkę od 3500€ netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach i soboty
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • możliwość pobierania zaliczek

Wymagane:

  • CV

Prosimy składać aplikacje za pomocą APLIKUJ TERAZ

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 728 829 422

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1