Księgowa / Księgowy

Kędzierzyn-Koźle
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

  • księgowanie faktur;
  • obróbka faktur magazynowych;
  • praca z kontami finansowymi oraz rozrachunkami;
  • księgowość dotycząca środków trwałych;
  • prowadzenie działań związanych z podatkami VAT, rozliczeniami zakupów;
  • współpraca z księgami pomocniczymi i innymi działami.

Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie w księgowości;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel);
  • znajomość systemów klasy ERP;
  • komunikatywny język angielski lub niemiecki;
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy;
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie na życie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pakiet benefitów;
  • możliwość rozwoju zawodowego w silnie rozwijającej się organizacji.

Dodatkowe informacje

Źródło: Grafton/Praca