Inżynier Telekomunikacji

Sandomierz
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Telekomunikacji

Obowiązki

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi, obowiązującymi przepisami i normami
  • Kompletacja dokumentacji projektowej
    (projekty budowlane, wykonawcze, specyfikacje techniczne itp.)
  • Wykonywanie rysunków technicznych z wykorzystaniem technik komputerowych
  • Prowadzenie i koordynowanie powierzonych projektów,

Wymagania

Wymagania dla osób ubiegających się o stanowisko:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności telekomunikacyjnej
  • uprawnienia projektowe pozwalające projektować w branży telekomunikacyjnej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze projektowym
  • Dobra znajomości obsługi komputera (Auto Cad, MS Office )
  • doświadczenie w branży
  • dyspozycyjność
  • samodzielność w działaniu
  • zaangażowanie w wykonywaniu zadań

Oferujemy

Firma oferuje:

  • udział w realizacji dużych kontraktów infrastrukturalnych
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • dogodne warunki zatrudnienia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie