Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Sprzedaży

Obowiązki

Czym się będziesz u nas zajmować:

  • monitorowaniem rynku i działań konkurencji
  • przygotowywaniem specyfikacji technicznych
  • negocjowaniem umów i czuwaniem nad ich realizacją
  • analizowaniem i raportowaniem skuteczności działań
  • dbaniem i pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

Będziemy od Ciebie wymagać:

  • wykształcenia technicznego (najlepiej wyższego)
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomości obsługi komputera
  • znajomości języka angielskiego i posiadania prawa jazdy
  • samodzielności i kreatywności

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

  • wysokie wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • elastyczne godziny pracy