Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Serwisu

Obowiązki

Główne zadania i obowiązki:

  • Przeprowadzanie uruchomień nowych instalacji
  • Przeprowadzanie zaplanowanych przeglądów i konserwacji urządzeń
  • Wykonywanie napraw istniejących systemów
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac

Wymagania

Kwalifikacje zawodowe:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne: robotyka, mechatronika, automatyka, elektronika)
  • Doświadczenie w sektorze handlowym (doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń produktowych
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Motywacja do realizacji celów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (możliwy również kontrakt B2B);
  • Kompleksowe szkolenie dot. stanowiska;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy;
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów;
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Doskonałą atmosferę pracy.