Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fund Accountant

Obowiązki

OBOWIĄZKI DLA KANDYDATA:

  1. Współpraca z klientami wewnetrznymi i zewnetrznymi
  2. Wdrażanie nowych procedur finansowych
  3. Monitorowanie i weryfikowanie pod względem zasadności elementów wyceny funduszu
  4. Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów księgowych
  5. Sporządzanie deklaracji podatkowych

Wymagania

KWALIFIKACJE:

  1. Umiejetność obsługi progamów komputerowych i korzystania z arkuszy kalulacyjnych
  2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,język  niemiecki będzie dodatkowym atutem
  3. Wykształcenie wyższe księgowe lub biznesowe
  4. Kilkuletnie doświadczenie w branży usług biznesowych
  5. Komunikatywność i skupienie na osiągnieciu celu

Oferujemy

PROPONUJEMY:

  1. Międzynarodowe środowisko pracy
  2. Szkolenia branżowe
  3. Jasna  i klarowna ścieżka kariery
  4. Premie uznaniowe za osiagane wyniki
  5. Benefity pozapłacowe