Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fryzjer

Obowiązki

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- strzyżenie damskie i męskie,

- koloryzacja włosów,

- pielęgnacja włosów,

- wykonywanie różnych upięć włosów,

- dbanie o wizerunek salonu.

Wymagania

Od kandydata wymagamy przede wszystkim:

- uczciwości,

- zaangażowania w wykonywaną pracę,

- znajomości trendów w strzyżeniu i koloryzacji włosów,

- chęci rozwoju,

- doświadczenie na stanowisku fryzjera będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

W zamian oferujemy:

- funkcjonalne, w pełni wyposażone miejsce pracy,

- kosmetyki oraz pozostałe narzędzia niezbędne do pracy,

- warunki finansowe do omówienia w trakcie rozmowy,

- szkolenia branżowe,

- przyjazną atmosferę.