Elektryk - Automatyk

Tarnowo Podgórne
Oferta opublikowana12.05.2024
Oferta wygasa06.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z kierownikami działów, dyrektorem zakładu w sprawach koniecznych napraw, regulacji, przeglądów maszyn i urządzeń koniecznych do zachowania odpowiedniego ich stanu technicznego.
  • Przygotowanie i wdrażanie rozwiązań technicznych ułatwiających i modernizujących działanie maszyn.
  • Dopilnowanie terminów zaplanowanych przeglądów i remontów maszyn oraz sumienne wypełnianie odpowiedniej dokumentacji.
  • Współpraca z pracownikami hal produkcyjnych dotyczących przebudów i nagłych awarii.
  • W porozumieniu z kierownikiem hali ,zamawianie potrzebnych materiałów, optymalizacja ich wykorzystania i zużycia.
  • Nadzór nad maszynami i urządzeniami poza halami produkcyjnymi: młyn, warsztaty mechaników i elektryków.
  • Utrzymanie porządku i czystości po wykonaniu prac na halach produkcyjnych ,w magazynku form oraz w swoich miejscach pracy-warsztaty.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie kierunkowe – elektryczne;
  • Doświadczenie 2 lata na pokrewnym stanowisku (mile widziane);
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki i elektroniki przemysłowej;
  • Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Uprawnienia SEP (mile widziane);
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym);

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z międzynarodowym kapitałem o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity pozapłacowe np. prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość szkoleń zawodowych oraz kursów językowych
  • dobrą atmosferę pracy

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1