Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Analityk Systemowy IT

Obowiązki

Obowiązki:

  • tworzenie zadań dla zespołu wytwórczego,
  • wykonywanie rozpoznań i badań technologicznych,
  • opracowywanie koncepcji rozwiązań,
  • prowadzenie analiz systemowych pod kątem projektowania funkcjonalności systemów IT,
  • wsparcie w testach wewnętrznych dla tworzonych rozwiązań,
  • wsparcie w rozwiązywaniu incydentów.

Wymagania

Wymagamy:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka systemowego,
  • ukończone studia techniczne,
  • doświadczenie z obszaru Big Data,
  • znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,
  • wiedza z zakresu sieci komputerowych, telekomunikacji, cyberbezpieczeństwa,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w modelu hybrydowym lub zdalnie,
  • umowę o pracę lub współpracę B2B,
  • premie półroczne uzależnione od realizacji celów,
  • pracę w gronie profesjonalistów,
  • spotkania szkoleniowe,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • benefity socjalne,
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.