WYCHOWAWCA KOLONIJNY

Lublin
Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: zapoznanie się z kartami kwalifikacyjnymi uczestników wypoczynku i poinformowanie kierownika o specjalnych potrzebach uczestników; przygotowanie planu zajęć uczestników wypoczynku podzielonych na grupy oraz jego realizacja zgodnie z rozkładem dnia; opieka nad dziećmi podczas wypoczynku podzielonymi na grupy i zapewnienie im bezpieczeństwa, odpowiedniej higieny, wyżywienia i innych czynności opiekuńczych; zapewnienie uczestnikom wypoczynku, we współpracy z ratownikiem wodnym, opieki w czasie korzystania z wyznaczonych obszarów wodnych; wykonywanie innych czynności zleconych przez kierownika wypoczynku oraz wspieranie go w jego obowiązkach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: inna

Wynagrodzenie brutto: od 190

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie 140 zł netto/dzień pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.06.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: ukończony kurs wychowawcy lub wykształcenie uprawniające do pracy w szkole, predyspozycje do pracy z dziećmi i młodzieży

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: 1 Maja 14 C, 20-410 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV