TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

Skawina
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rynek 24, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: 1. Świadczenie usług opiekuńczo-pielęgnacyjnych, aktywizująco-usprawniających i wspomagających na rzecz podopiecznych. 2. Organizowanie terapii zajęciowej grupowej i indywidualnej dla podopiecznych. 3. udział w tworzeniu i realizacji programów mającycyh na cele usprawnienie podopiecznych; 4. prowadzenie zajęć terapeutycznych z wykorzystaniem różnych form i metod pracy w dostosowaniu do indywidualnych podtrzeb podopiecznych; 5. współpraca ze specjalistami świadczącymi usługi na rzecz osób starszych 6. udzielanie wsparcia emocjonalnego osobom starszym i członkom ich rodzin; 7. nawiązywanie kontaktu, diagnozowanie potrzeb i problemów oraz wsparcie i pomoc w czynnościach związanych z opiką i w czynnościach dnia codziennego podopiecznych; 8. kształtowanie pożądanych zachowań i postaw podopiecznych; 9. prowadzenie dokumentacji podopiecznych oraz dokonywanie okresowej oceny efektów terapii.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Miejsce wykonywania pracy: Placówka Dziennej Opieki i Aktywizacji Osób Starszych w formie dla Osób Niesamodzielnych, 32-050 Skawina, Rynek 24

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Data zakończenia: 31.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania dodatkowe

Zawody: Terapeuta zajęciowy*

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: - tytuł zawodowy terapeuty zajęciowego lub dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie terapeuty zajęciowego. Umiejętności: - zdolności organizacyjne i komunikacyjne, - zaangażowanie, - dobra organizacja pracy i kreatywność. Uprawnienia: - do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowego. Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE

Adres: Żwirki i Wigury 13, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV