Automatyk ds. Utrzymania Ruchu

Dębica
Oferta opublikowana06.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

• Obsługa komputerowych systemów sterowania maszyn
• Utrzymanie w sprawności urządzeń w zakresie systemów elektrycznych, automatyki i sterowania, w tym bieżąca kontrola pracy linii kompletacyjnych, ich przeglądy i konserwacja
• Diagnostyka i usuwanie awarii i zakłóceń w systemach sterowania, napędach elektrycznych i urządzeniach kontrolnych maszyn
• Diagnostyka i usuwanie awarii torów zasilania i systemów zabezpieczeń maszyn
• Diagnostyka i naprawę elementów mechanicznych
• Naprawy bieżące w wyżej wymienionych przypadkach awarii
• Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
• Kontakt z działami serwisu maszyn
• Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne (elektrotechnika, automatyka, mechatronika), mile widziane wyższe techniczne
• Minimum 2 letnie doświadczenie na w/w stanowisku lub na innym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu
• Posiadanie uprawnień SEP do 1kV grupa elektryczna eksploatacja
• Zaawansowana umiejętność obsługi komputera
• Bardzo dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
• Wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych
• Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji w przypadku awarii
• Umiejętność pracy i rozwiązywania problemów technicznych pod presją czasu
• Dobra komunikacja interpersonalna oraz umiejętność pracy w zespole
• Dobra organizacja pracy, sumienność i samodzielność
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie DTR, opisu systemów IT itp.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
• Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
• Kartę Multi Sport
• Smart Lunch
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRO-Search, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest PRO-Search z siedzibą w Krzemienicy 649B, 37-127 Krzemienica, NIP:8151754155, REGON:180 - pokaż numer telefonu - . Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.