STOLARZ GALANTERYJNY (S)

Tarnów
Oferta opublikowana11.04.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: 1. Obróbka różnych gatunków drewna oraz tworzyw drzewnych. 2. Wytwarzanie galanterii użytkowej (szkatułki, pudełka, inne). 3. Obsługa narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi. 4. Przygotowywanie materiałów drzewnych do dalszych etapów produkcji. 5. Wykonywanie prac na obrabiarkach specjalnych.

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.05.2024

Data zakończenia: 12.11.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Staż realizowany będzie w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) - SZANSA NA SUKCES", program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa - projekty powiatowych urzędów pracy, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu. Wymagania: wykształcenie min. podstawowe, punktualność, dobra sprawność funkcjonalna. Praca w Tarnowie, od pon.- pt., w godz. 08:00-16:00.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie, CV