Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 47, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: sprzątanie powierzchni biurowej, portierni, pomieszczeń socjalnych Umowa zlecenie 1 m-c (z możliwością przedłużenia) MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 Mikołów ul. Żwirki i Wigury 47 PRACA W DNIACH I GODZINACH Pn-Pt w przedziale godzinowym 16.00 - 20.00 (praca 8 godzin tygodniowo - grafik do ustalenia z pracodawcą)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 8

Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z pracodawcą

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne).

Pracodawca

Nazwa: LUDWIG SP. ZO.O. SP.K.

Adres: Żwirki i Wigury 47, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.