Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lubińska 53, 53-623 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - kontrola zgodności oraz formalno-rachunkowej prawidłowości dowodów finansowo- księgowych i kasowych, - prowadzenie ewidencji analitycznej ilościowo – wartościowej konta 013 – środki trwałe o charakterze wyposażenia w podziale na obiekty (nadawanie numerów inwentarzowych, miesięczne zamykanie i uzgadnianie sald, uzgadnianie stanów ilościowych z osobami materialne odpowiedzialnymi, - fakturowanie sprzedaży usług i prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymogami ustawy o podatku VAT, - księgowanie faktur sprzedaży, - rozliczanie raportów sprzedaży detalicznej z obiektów, dekretowanie i wprowadzanie do ewidencji komputerowej, uzgadnianie sald na kontach rozrachunkowych rozliczanych kasjerów, - dekretacja i księgowanie dowodów zakupu, - na bieżąco zapoznawanie się z przepisami. Godziny pracy 8:00 - 16:00 Praca na okres próbny: 20.05-19.08.2024 z możliwością przedłużenia umowy Kontakt z pracodawcą: Aplikuj Oferta pracy dostępna w sali E

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Komunikatywność, doświadczenie na stanowisku min. 2 lata, Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie na stanowisku min. 2 lata, komunikatywność, biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice, dobra organizacja pracy, mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima, znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych zaangażowanie, otwartość na nowe zadania

Pracodawca

Nazwa: WROCŁAWSKIE CENTRUM TRENINGOWE SPARTAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Lubińska 53, 53-623 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv