Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rzęsna 1, 80-716 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Recepcjonista/kasjer: reprezentuje hostel, melduje, rozlicza pobyt gości, odpowiada za sprawną obsługę gości, sporządza dobową dokumentacje recepcji, raporty fiskalne, nadzoruje prace innych komórek (w tym służby parterowe/obsługuje gości indywidualnych i grupy turystyczne), wystawia faktury vat, rachunki. Wydaje i odbiera klucze, księguje należności w komputerze zgodnie z procedurą check out, prowadzi dokumentacje, doręcza otrzymaną korespondencje. Praca w ruchu ciągłym od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6-18 lub 18-6 (zgodnie z ustalonym grafikiem).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 5 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 08.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie średnie hotelarskie, roczne doświadczenie w branży turystycznej, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, profesjonalna obsługa gości. Obsługa programu hotelowego "Chart".

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "DŁUGIE OGRODY"

Adres: Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -