PSYCHOLOG

Ropczyce
Oferta opublikowana07.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Konopnickiej 3, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Prowadzenie terapii indywidualnej, grupowej oraz organizowanie prelekcji. Prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci, młodzieży, dokumentacji badań. Przygotowanie dokumentacji na zespoły orzekające i przedstawienie na posiedzeniu zespołu kierowanych przez siebie dzieci. Organizowanie zajęć warsztatowych na terenie poradni, szkoły. Zatrudnienie na 20/20 wg. przepisów oświatowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 5 782,92 do 6 794,92 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od poziomu wykształcenia i stopnia awansu zawodowego.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 07.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym. Umiejętność prowadzenia terapii indywidualnej, terapii rodzin, grupowej diagnozy.

Pracodawca

Nazwa: PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ROPCZYCACH

Adres: Konopnickiej 3, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - kierować na podany adres e-mail: Aplikuj Pośrednicy realizujący ofertę: EŚ/RD