PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ

Bielawa
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bielawa, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: zarządzanie restauracją i koordynacja pracy podległych pracowników zgodnie z obowiązującymi w Sinia Hristov-ICH procedurami operacyjnymi, personalnymi, szkoleniowymi i ochrony środowiska, ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie restauracji, kierowanie zespołem pracowników na obszarach restauracji w tym: obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny, wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką zgodnie z zasadami bezpieczeństwa restauracji i procedurami obowiązującymi w Sinia Hristov-ICH, sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnej restauracji, obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji - w razie potrzeby, wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy, w tym także odpowiedzialność za powierzony obszar funkcjonowania restauracji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni, pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 05.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych, komunikatywność i punktualność, praca w zespole

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Czajewicza 2/4, 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV