POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Łódź
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podchorążych 49, 90-554 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: - ręczny załadunek i rozładunek materiałów budowlanych; - noszenie materiałów budowlanych, - kopanie dołów i rowów; - prace rozbiórkowe; - utrzymywanie porządku w miejscu pracy; - posługiwanie się prostymi narzędziami np. łopata, kilof, taczka; - przygotowywanie zaprawy murarskiej; - inne prace pomocnicze zlecone przez przełożonego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pracodawca

Nazwa: KOPACKI BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 97-306 Kamocinek 26, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -