PIELĘGNIARKA

Lahti
Oferta opublikowana27.11.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Keskussairaalankatu 7, 15850 Lahti, Finlandia

Zakres obowiązków: Opieka pielęgniarska nad pacjentami w szpitalu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 38.15

Wynagrodzenie brutto: od 2 689,23 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo - konieczność uznania kwalifikacji w Finlandii

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie, dobra organizacja pracy, dobra sprawność fizyczna, pozytywne nastawienie, samodzielność, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie i indywidualnie. Preferowane doświadczenie w pracy jako wykwalifikowana pielęgniarka – min. 3 lata. Zobowiązanie do nauki języka fińskiego.Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, zorganizowanie, dobra organizacja pracy, dobra sprawność fizyczna, pozytywne nastawienie, samodzielność, zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w grupie i indywidualnie.

Pracodawca

Nazwa: Wellbeing Services County of Päijät-Häme

Adres: Tel. 85 74 97 235 WUP w Białymstoku, ul. Pogodna 22 15-354 Białystok

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny Link do przeprowadzonej 9.11.2023 rekrutacji https://te-live.fi/en/broadcasts/knHW-BQer