OPERATOR MASZYN

Kąty Wrocławskie
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jerzego Popiełuszki 17, 55-080 Kąty Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Praca polega na montażu elementów konstrukcyjnych piecyków żeliwnych i stalowych na podstawie instrukcji, obsługa elektronarzędzi, obsługa maszyn i innych sprzętów do obrabiania żeliwa. Praca na czas określony: 10.05.2024-31.12.2025 Godziny pracy 6:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 Oferta pracy tymczasowej. Kontakt z pracodawcą: 533 106 013 Oferta pracy dostępna w sali B, D, H

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN

Opis wynagrodzenia: Stawka wynosi na początek 4900 zł brutto. Po trzech miesiącach stawka 5100 zł brutto. Możliwa premia miesięczna do 1200 zł brutto oraz dodatek za dojazdy do pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 10.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy - brak wymagań

Pracodawca

Nazwa: WORKING STAFF SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Poniatowskiego 2/6, 50-240 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.