Cieśla - Zbrojarz - Niemcy - bez języka - polska umowa

Częstochowa
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Nasz klient, firma realizująca projekty na projektach użyteczności publicznej, przemysłowych oraz mieszkaniowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla/Zbrojarz

Miejsce pracy: Niemcy – okolice Hanoveru.

Stawka: 12 – 13 euro na rękę/h (firma zapewnia przejazdy i
zakwaterowanie)

Zadania:
• Wykonywanie prac zleconych pracownikom – prace ciesielskie i zbrojarskie (obiekty handlowo – usługowe).

Wymagania:
• Min. 2 lata doświadczenia,
• Znajomość systemów Peri, Doka,
• Umiejętność czytania rysunku – przynajmniej podstawy,
• Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na polskiej umowie – oddelegowanie,
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie,
• Przejazdy na miejscu oraz pomiędzy krajami,
• Narzędzia oraz odzież,
• Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego – praca w polskich brygadach.

Jesteś zainteresowany zadzwoń 537 - pokaż numer telefonu - . Nie odbieram? Napisz sms „cieśla/zbrojarz Niemcy” – oddzwonię!

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.